takas nukkuun moikka.
mä lähden tästä
ja hyvää yötä
984
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ketä kiinnostaa.Minäkin lähdin äsken syömään,mutta kukaan ei vaivautunut edes toivottamaan hyvää ruokahalua.
no ei tartte kiinnostaa mutta mä en nykyisin jaksa kun ryypätä ja nukkua että se kertoo jotain tästä mun tilanteesta.
No miksi olet ajautunut tuommoiseen tilaan?Ei sinulla varmaan niin huonosti voi mennä,jos kerta täällä olet.Sinulla on kuitenkin nettiyhteys.Monella jotka ajautuneet sinun tilaasi,niin ne tuskin ovat netissä.
Voi ei... :( Kyllä se elämä vielä sullakin helpottuu. Olen itse ollut samassa tilanteessa ja tiedän, että se voi tuntua ylitsepääsemättömältä. Mutta usko mua: kaikki järjestyy, jos vaan jaksaa yrittää tarpeeksi. Ja kannattaa avautua tilanteesta jollekin, se auttaa myös huomattavasti. Täälläkin voisi ihmiset kyllä olla vähän ystävällisempiä toisilleen... Kamalasti onnea ja jaksamista sulle :) Olet varmasti hieno ihminen :)
Ja hymiöitä perään ja reilusti kans :D :D :D
Noh... Onko se niistä hymiöistä kiinni? Yritin vain piristää 'masentunutta' edes vähän. Sinä tuskin tiedät minkälainen sairaus paha masennus voi olla? Silloin pienikin ilkeä kommentti voi romahduttaa koko maailman. Tai minkälaista se on, kun ahdistaa niin paljon, että ruokakaupassa käyntikin aiheuttaa paniikkikohtauksen... Eli jatka vaan päänaukomista mun kirjoitustyylistä, jos koet sen aiheen kannalta tärkeäksi ja kannattavaksi. Hymiö vain ja ainoastaan sinulle: :D
kiitos :)
Minäkin lähden kahlaamaan lumeen ulos.Yrittäkää masentuneet nyt piristyä!
http://www.youtube.com/watch?v=cwp7Tvq8zHE
Koitahan sinäkin olla liukastumasta niihin maaMiinoihin, kun kahlaat siellä lumi kinoksissa! Työiloja :)