Kaikenlaista pientä ongelmaa ollu päänahassa ja hiukset ohentuneet, kuiva päänahka ja hilseilyn tapaista pientä ihottumaa,aloin käyttämään revivogenin shampoota ja se on ollut ainoa shampoo jolla jotenkin on miltei nämä kaikki hävinneet.Siis hiusten lähtemiseen se ei riitä kuten ei mikään shampoo pelkästään mutta näihin kutinoihin ym ihan selkee vaikutus ja jo muutaman käytön jälkeen oli paremman oloinen päänahka. Eka shampoo jolla oon huomannut jotain selkeää vaikutusta.
Paras shampoo Revivogen
7
400
Vastaukset
- tumpppivee
Ei ainakaan kuivata,kyllä hiukset tykkää siitä. Mut jos hiuksia lähtee pitää käyttää myös hoitonestettä ja joka päivä. Se hyvä kokemus että hiustenlähtö on loppunut ainakin noin kuukauden käytön jälkee.
- naishenkilö
Mulla ei kyllä auttanut päänahan kutinoihin, melkein vaan pahensi sitä :/ mut hienoa jos muille toimii :)
- kals8B
Hieno tuote.
- Jeesuksen hyvää
Jeesuksen hyvää shampoota on myös Nisim, ainakin se sinisessä pullossa oleva. Päänahka diggaa, kuten myös hiuksetkin.
- Joo aivan sikahyvää
Jeesuksen hyvää kirjoitti:
Jeesuksen hyvää shampoota on myös Nisim, ainakin se sinisessä pullossa oleva. Päänahka diggaa, kuten myös hiuksetkin.
revivogenin shampoosta tulee kiiltävät hyvän tuntuiset hiukset, nisimin shampoosta ne ikäänkuin nousee pystyyn ja tuuheutuu. Kokeile vaikka niin että käytä ensin nyt vaikka tota nisimiä viikko, lopeta viikoksi ja käytä jotain muuta tavallista vaikka marketi-shampoota, ja ota sitten taas nisimi käyttöön niin avot ihan mieletön vaikutus ja ero heti. Voiko pelkkä shampoo lievittää sellasta lievää hiustenlähtöä koska minusta tuntuu että näillä molemmilla ei siis ainakaan varise hiuksia enää yhtään,vaikka en mä käytä mitään muita niitä hoitolinimenttejä.
- Kauppaedustaja
Joo aivan sikahyvää kirjoitti:
revivogenin shampoosta tulee kiiltävät hyvän tuntuiset hiukset, nisimin shampoosta ne ikäänkuin nousee pystyyn ja tuuheutuu. Kokeile vaikka niin että käytä ensin nyt vaikka tota nisimiä viikko, lopeta viikoksi ja käytä jotain muuta tavallista vaikka marketi-shampoota, ja ota sitten taas nisimi käyttöön niin avot ihan mieletön vaikutus ja ero heti. Voiko pelkkä shampoo lievittää sellasta lievää hiustenlähtöä koska minusta tuntuu että näillä molemmilla ei siis ainakaan varise hiuksia enää yhtään,vaikka en mä käytä mitään muita niitä hoitolinimenttejä.
Revi vaginaa ja juo Nisimiä. Osta, osta, osta.
Terveisin kauppaedustaja.
- Rouva 45
Kärsin aiemmin ihan massiivisesta hiustenlähtöstä. Marssin apteekkiin ja minulle suositeltiin Plantur-shampoota. Ei ollut kallista ja toimii kuin junan vessa; hiustenlähtö käytännössä loppunut reilussa kuukaudessa ja päänahkakin voi paremmin kuin hyvin. I like.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1221945Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1261852Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101789Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561458Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341390Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5041060Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50970Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115914Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347875