mut sellaset ihmiset jotka arvosteletvat toista ihmistä jota eivät edes tunne. Joidenkin aivan mitättömien asioiden takia. Heidän toiminta tapa on vain se ainoa ja oikea. Juuri äsken kuulin sellaisia paskanjauhajia seläntakana et alkoi ihan vituttaamaan, jos heil oli jotain vastaan, niin katsois peiliin!
Mua ärsyttäää
7
162
Vastaukset
- tiedän....
juu mä tunnen kans tollasia tyyppejä.....eivät edes viiti vaivautua tutustua ihmiseen vaan jostain omista olettamuksistaan keksivät syyn inhota ja arvostella ihmistä jota eivät edes tunne....mitä liikkuu tälläsen ihmisen mielessä,ite tuntuvat olevan niitä ainoita viisaita ja aina oikeessa ;) tai sitten vaan inhoavat jotain ihmistä ja heissä ei kuitenkaan ole mitään vikaa,jokuhan voi inhota just sellasta ihmistyyppiä kuin he....mua kans v*tuttaa tollaset.
- anteeks nyt vaan
Ihminen tarttee vihollisen jota vihata ja purkaa paskat ajatukset. Tai toisaalta ehkei silloin mielenterveys ole aivan kunnossa, mutjoo...,
- anteeks nyt vaan
anteeks nyt vaan kirjoitti:
Ihminen tarttee vihollisen jota vihata ja purkaa paskat ajatukset. Tai toisaalta ehkei silloin mielenterveys ole aivan kunnossa, mutjoo...,
Sellaset supattajat ja ne seläntakana puhujat ovat jotain todella vituttavia. Niin et pitäkää huoli vaan omista asioista.
- Ymmärrän sua hyvin
Tottuvat tekemään ja toimimaan jollain tietyllä tavalla ja sitten on vaikea ajatella, että saman voisi tehdä jollain muulla tavalla. Jotenkin ehkä tuttu ja turvallinen vaihtoehto. Oliskohan sellaista kaavoihin kagistumista. Take it easy. :)
- epäilyttää
kellään ole varaa heittää ensimmäistä kiveä
- myllynkivet jauhaa
Itsekin joutunut paskanjauhamisen kohteeksi ja joitakin asioita on sanottu ihan päin naamaakin ja on syytetty paskanjauhajaksi niiden toimesta, jotka itsekin musta on paskaa jauhaneet. Ei meistä kukaan niin puhdas pulmunen ole, ett olis varaa toisia tuomita. Olen itsekin syyllistynyt samaan mihin toisetkin, en mäkään mikään enkeli ole. Ja aina ne pahimmat paskanjauhajat löytävät uuden kohteen, kun entinen lähtee pois.
- zambaleija
mua ärsyttää kans samanlainen.. elän oikean paskaringin keskellä. vatvotaan.. juorutaan ja märehditään toisten asioilla. jos joillakin ongelmia tms.se onkin oikea kultakaivos..saa oikeen silmät kiilumaan. mut tosiasiassa ovatkin raukat ihan hukassa oman elämänsä suhteen.
mut riippuu tietenkin asiasta, onko ollut osuutta johonkin petolliseen, laittomaan tms. Millasesta asiasta kyse.. jos saa kysyä.. ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1066782
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h885072Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1113329Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333212Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska272368Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191726Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961371Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391312Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311226- 48994