kuinkahan mahtaisi käydä noin harjoituksen vuoksi ,usan ns parhaat joukot vastaan suomen.
harjoitus USA-SAINT
ilman KOVIA.siis pan
466
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miks tätä hämeenlinnalaisilta kysyt?
juu, kiva ajatusleikki ja kiva leikki, nallipyssyillä. Ainoo tapa selvittää on hyökätä USA:an, leikistä puuttuu henkinen paine, eikä se vastaa todellisuutta, mene sinä aloittaja ensin, mä suojaan. Laukaus laukaus!!
Huonosti kävisi Suomelle.
Usa tilaa Venäjältä reaaliaikaisesti tiedot Suomen PV:n viestiliikenteestä jota Iivana valvoo nykyään kun omistavat linkkiasemia ympäröivät maat.
Sitten vaan pikku paukku Loviisaan ja kahden päivän päästä resupentti kirjoittaa ehdottoman antautumissopimuksen ja toivottaa USAn vapautusarmeijan tervetulleeksi Suomen maaperälle.
Luulekko, että ne arvais, jos miinalaiva Pohjanmaalla mentäs kokeilemaan, mennäään Kuuban katveessa, ettei tutka nää.