Kuljetusliike H.Ilonen Oy

Eikös Ilosella ja cont-rahdilla oo sama omistaja nykyään ? Huhujen mukaan Harri olisi myynyt firmansa vuosia sitten Cont-rahdille.
2401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On se myyny . Ja ny ne molemmat on menos nurin.

Äänestä

juu sellanen huhu liikkuu... mutta lujaa jukka kumminkin autoja ostaa vielä että tuntuis se tietysti oudolta...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jouko kirjoitti:

Eikös Ilosella ja cont-rahdilla oo sama omistaja nykyään ? Huhujen mukaan Harri olisi myynyt firmansa vuosia sitten Cont-rahdille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu