Kertokaas kokemuksia, millainen hotelli kysessä. Alanya on tuttu, mutta tuo hotelli on outo. Kiinnostaisi, kun FM on niiiin hyvä tarjous sinne (245e/hlö/vko).
Onko sieltä tosiaan 2 km keskustaan, kuten joku kirjoitti? Entä lähistön ruokakaupat ja -paikat?
Almera huoneistohotelli
6
302
Vastaukset
- Jospa kesällä sinne
Hei sinä joka olet ehkä Almeraan matkustamassa,niin kirjoittelisitko hotellista sijainnista,huoneista,työntekijöistä jne.Plussia ja miinuksia.
Itseänikin kiinnostaa tuo,mutta keskusteluista ei paljoa siitä tietoa ja mielipiteitä löydy. - 7+11
Almera on kaukana lähellä Obaa 35 m kadun ja 25 m kadun yhtymäkohdassa.
- ensikertaa menossa
Alanya vieras paikka, huomattiin tuo samainen hyvän hintainen reissu. Eli voisiko joku kertoa mitä tarkoittaa oikeasti tuo kaukana. Eli onko siis rannalle millainen matka? Kaupoille? Ravintoloihin?
- karat
Miksi ihmeessä et laita hakuun Almera ja Alanya. Tietoa tulee vaikka kuinka paljon, matkaetäisyydet rantaan, keskustaan, kauppoihin. Jos osaat tähänkin kirjoittaa niin osaat varmaan käyttää hakuakin !!!!!
- ensikertaa menossa
karat kirjoitti:
Miksi ihmeessä et laita hakuun Almera ja Alanya. Tietoa tulee vaikka kuinka paljon, matkaetäisyydet rantaan, keskustaan, kauppoihin. Jos osaat tähänkin kirjoittaa niin osaat varmaan käyttää hakuakin !!!!!
Kiitos Karat, ystävällisestä vastauksestasi. Olen luullut että täällä nimenomaan saa kysyä vinkkejä yms mutta ilmeisesti sitten olen ollut väärässä.
- ensikertaa menossa
Oliko kellään niitä asiallisia vastauksia näihin hotelli kysymyksiin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1325381Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella313862No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452480Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv382044- 241753
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241704- 411640
- 501608
- 291463
- 381424