Ohessa hieno ja aito klippi ufosta. Tätä ei yksikään skepo voi kieltää!
Skpsis ry voi nyt tehdä yhdistyksen lopetusilmoituksen ja mennä kotia nukkumaan.
http://www.youtube.com/watch?v=edOnHW3Z2kw
Skpsis ry voi nyt tehdä yhdistyksen lopetusilmoituksen ja mennä kotia nukkumaan.
http://www.youtube.com/watch?v=edOnHW3Z2kw
Vastaukset 13
Vanhimmat
Olen pitänyt aikaisemmin ufoja humpuukina, mutta nyt täyttynee tarkistaa omaa kantaani ufo-ilmiöön.
Olen pitänyt aikaisemmin ufoja humpuukina, ja nyt täytynee säilyttää oma kantaani ufo-ilmiöön ennallaan.
Olen pitänyt aikaisemmin ufoja tosiasiana, ja nyt täytynee tarkistaa oma kantaani ufo-ilmiöön.
olen pitänyt aikaisemmin kantoja tosiasiana mutta nyt pitää tarkistaa kannot
En ole pitänyt aikaisemmin ufoja humpuukina, eikä nytkään täytyne tarkistaa kantaani.
Olen pitänyt ufoja aina ei-humpuukina, eikä nytkään tarvitse kantaravintolasta itse kävellä ulos.
Itsekään en osaa ottaa asiaan kantaa suoralta kädeltä joten tarkastan kantani......No niin,nyt koukistin käteni,otin kengät jalasta ja tarkastin kenkieni kannat ja totesin,
että vasemman jalan kengän kanta on kulunut.Mutta oikean jalan kengän kanta ei ollut kulunut.Tarvitsen siis uudet kengät joissa on kunnon kannat.Eli tällainen kantojen tarkastus.
Resoluutio aivanpa 360p. Herran vuonna 2012. Viittaa digitaaliseen videomanipulaatioon.
olen ollut aina full hd dimensio folio nyt täytyy tarkistaa bluurei kanava
Videollahan on selvä turvepalo.
Sanoisin, että samanlainen epäselvä kuva ja tapahtuma saadaan luonnossa yksinkertaisesti liikkumalla siten että pilven hattara tulee yht'äkkiä kohteen eteen.
Hieno tilannetta sähköistävä musiikki oli tähän autenttiseen melko huono-resoluutioiseen videoon miksattu oikeiden äänien päälle. Eikä autossa istujatkaan pahemmin hämmästyneillä puheillaan häiritse. Vai kuvasko ajaja samaan aikaan, kun yritti katsoa eteenpäin?
Näitä vastaavia videoitahan on nähty satoja. Seuraava yrittäjä kehiin, kiitos. Vois panostaa hiukan kuvanlaatuun ja johonkin ennalta näkemättömään kuvakulmaan tai etäisyyteen. Eikä kohteen kunnollinen zoomauskaan ole kiellettyä.
Jos kuvanlaatu olisi parempi, niin sitten sanottaisiin että aivan liian hyvä ollakseen totta. Nykyään kaikkee voidaan väärentää.