http://static.iltalehti.fi/viihde/martinamissjuttu1001HL_vi.jpg
Mitä tykkäätte?
Mun mielestä tästä näkee hyvin miten rapistunut tää tyrkkypyrkky on.
Kasvonpiirteet on miehiset. Silmät pienet, syvällä päässä ja lähellä toisiaan. Viikset saavat tässä kuvassa olla oikein etuoikeutettuina pääosassa.
Korkea otsa paljastaa kaljuuntumista, mikä on seuraus jatkuvista liian paksuista ja pitkistä hiustenpidennyksistä.
Mun mielestä kuvan voisi laittaa johonkin ulkomaiselle sivustolle joka olisi tyyliä:
The most horrifying "celebrities" around the world, this is one from Finland....
Mitä tykkäätte?
Mun mielestä tästä näkee hyvin miten rapistunut tää tyrkkypyrkky on.
Kasvonpiirteet on miehiset. Silmät pienet, syvällä päässä ja lähellä toisiaan. Viikset saavat tässä kuvassa olla oikein etuoikeutettuina pääosassa.
Korkea otsa paljastaa kaljuuntumista, mikä on seuraus jatkuvista liian paksuista ja pitkistä hiustenpidennyksistä.
Mun mielestä kuvan voisi laittaa johonkin ulkomaiselle sivustolle joka olisi tyyliä:
The most horrifying "celebrities" around the world, this is one from Finland....
Vastaukset 20
Vanhimmat
Juu, viikset on ja pysyy! Lisäksi katse on harhailevan tyhjä.
Katsoin pätkän, jossa Eskoa ja Martinaa haastateltiin, niin Maran pää pyörii häiriintyneenä ympäriinsä. Ikäänkuin ei pystyisi keskittymään?
Martinan pää pyörii aina haastatteluissa ja katse harhailee. Miettii myös tosi pitkään vastauksia, eikä silktikään osaa vastata kysymyksiin, vaan puhuu asioiden vierestä. Harhaileva katse kertoo juuri keskittymiskyvynpuuttumisesta ja myös valehtelevilla ihmisillä katse usein harhailee.
Sinun pitääkin mennä silmälääkäriin, ties mitä vikaa sieltä osastolta löytyy. Minä en nää tässä kuvassa sitä, mitä sinä ja miksiköhän?
Ja kuule, laitappa oma kuvasi, että päästään ihailemaan ulkoista kauneuttasi, sillä sitähän sinulla täytyy olla.
Ethän sinä nyt rumana voi ketään ruveta arvostelemaan.
Martina on Suomen rumin julkkis.
Kateellisten puhetta :D
Jestas mitkä reidet! On nainen ollut ruoka-aikana kotona tai sitten lenkit jääneet hiukan vähemmälle.....
Höh? Ihan kiva kuva. Sievähän toi Martsu on. Ei kaunotar, mutta kyllä se on nätti. Älkääpäs taas liioitelko kaverit.
Onpas se kaunis ja ainakin söpö!!
Mikä tää Martinan haukkumisjuttu on , joku läppä, joka on lähtenyt elämään
omaa elämäänsä? Siis tarkoitan että kaikki näkee että se on ulkoisesti
hyvän näköinen, eri asia jos ko. leidi kypsyttää , mutta ei tarvi provoilla asioita
jotka ei oo totta...
oletko tosissasi??? "Kaikki näkee että se on ulkoisesti hyvännäköinen"... SIIS OIKEASTI???
Hyvännäköinen! Eikä todellakaan ole paksut reidet. Jos käy salilla ja on lihaksia, niin eihän silloin ole mikään rimppakinttu. Se jos joku on rumaa.
Ihan tavalliselta näyttävä kolmekymppinen nainen. Ei tuossa kuvassa minusta mitään kamalaa ole.
Ihan nätti!!
VAI NIIN
Mara on huomattavasti paremman näköinen nainen kuin keskivertoikäisensä.
Niin on paremmannäköinen kuin keskivertoikäisensä. Nythän puhutaan vaihdevuotensa ohittaneista viiskymppisistä eikö? Luonnoton ilmestys, jotain hyvin epäaitoa ...
pilannut lärvinsä piikityksillä, valitettavasti. pelottava ilmestys on.
En kyllä ois kuvauksen perusteella tunnistanut, ei todellakaan mikään "horryfying", vaan ihan normaali nätti nainen!
Martina näköjään käy täällä itse kommentoimassa omaa kuvaansa.
Muistanko väärin vai haukkuiko AMB juuri Marttia pirihuoraksi?
Itse kiinnitin huomiota tuohon Martinan pukeutumistyyliin. Hänen pitäisi mennä tyylikouluun ja oppia tunnistamaan oma vartalonmalli siten, että osaisi pukea vartalonsa edustavasti.
Isorintaisten ei koskaan pidä käyttää mitään rusetteja, röyhelöitä tms, joka paksuntaa ennestään pulleaa povea väärällä tavalla. Koko rintamus näyttää yhdeltä isolta muhkealta pallolta.
Vaaleat farkut varsinkin keskellä leventää reisiä, eli tummat housut jalkaan. Jakku oli ainoa onnistunut vaatevalinta tuossa kokonaisuudessa.
Ei riitä, että tykkää näteistä vaatteista, jotka näyttää hengarissa hyviltä. Jos et tunne vartalotyyppiäsi, etkä ole löytänyt omaa tyyliäsi, näytät laadukkaissakin vaatteissa kassialmalta.