Tänään mennään äänestämään SOINIA

http://www.youtube.com/watch?v=WBPq6yvUzXA

Järkimies ja sanoi jo aikaisemmin missä tilanteessa olemme nyt.
559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei uskoisi, että Fshmjd äänestää Soinia. Nimestä päätellen on joku ulkomailta Suomeen saapunut.

Taitaa olla viimeinen jolle ääneni annan, koska vastaan ei pysty äänestämään.

Äänestä

paavoa ja vasemmistoliittoa. kaikkien aikojen nuorin presidentti..

Äänestä

Yks hailee kuka pressa on...pelkkä keulakuva...ei oikeesti mitään valtaa.

Äänestä

Kolmoselle meni kun tänään Triossa äänestin. Kokoomukselle ei voi ääntä antaa ikinä, Väyrystä vannoin jo ajat sitten etten äänestä koskaan, Lipponen on työväenluokan petturi, naisille ei enää ääniä kun siitä yhdestä päästään ja homoille nyt viimeiseksi antaisin.

Äänestä

soiniltahan eli nassu revitty irtti siitä yhdestä mainoksesta juna-aseman läheltä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fshmjd kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=WBPq6yvUzXA

Järkimies ja sanoi jo aikaisemmin missä tilanteessa olemme nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu