Marit Björgen - Kuuma?

Onko teidän mielestä Marit kuuma? Itelle kelpaisi tuo lihaskimppu, nams :)
361692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 36

Vanhimmat

Just pyyhiskelin kuolat suupielistä kun kävin katsoos kuvia,.ties kuinka monetta kertaa X)...

Äänestä

hoh pientä rajaa,ei ikinä!!!!!

Äänestä

Ei viehätä ollenkaan, en tunne tai tuntisi vetoa tuollaisiin naisiin seksuaalisessakaan mielessä.
Ainoastaan olisi mukava jos oma kroppa olisi noinkin maskuliininen ja vahvan näköinen.

Äänestä

Aivan ihana!! Parasta, mitä oon nähnyt pitkään aikaan. Aivan järkyttävän kuuma nainen. Huh!!!!!!!

Äänestä

Vähän pehmeämmät naiset on mun makuun. Toi kroppa kelpais kyllä itselle.

Äänestä

Liian miehekkään lihaksikas. Timmi ja naisellinen on makuuni.

Äänestä

Minä pidän enemmän Kaisa Mäkäräisestä. Hän on söpö ja siro nainen

Äänestä

Uh huh! Kuuma on! Ja jotenkin tulee vielä lepakkofibat. Liekö toiveajattelu...?

Äänestä
  • aattelitko et sul ois saumaa vai mistä toiveajattelu??

    Äänestä

Hyvä lihaksikas peppu ja hyvännäköinen kroppa muutenkin hiihtotrikoot päällä kyllä :)
Tykkään urheilullisista naisista ja vähän butcheimmista.
Toinen Norjalainen joka viehättää on se kaapista ulkona oleva lesbo, se Vibeke Sköttekrog (sukunimesta en ole ihan varma miten kirjoitettiin)
Marit Björgen ei tainnut olla lesbo, vaan sillä on mies?

Äänestä
  • Björgen seurustelee/on naimisissa jonkun entisen kilpaurheilijamiehen kanssa, mutta tuo Vibeke SKOFTERUD on mielettömän upea ilmestys ainakin nyt vanhempana. Tänä vuonna vielä pärjännytkin niin hyvin, että saa harvase viikko ihastella kyseistä blondia palkintopallilla.

    Äänestä

  • sauvoitta luistelija kirjoitti:

    Björgen seurustelee/on naimisissa jonkun entisen kilpaurheilijamiehen kanssa, mutta tuo Vibeke SKOFTERUD on mielettömän upea ilmestys ainakin nyt vanhempana. Tänä vuonna vielä pärjännytkin niin hyvin, että saa harvase viikko ihastella kyseistä blondia palkintopallilla.

    Skofterud!Aika sinnepäin muistin kuitenkin:D
    Joo, mä tykkään kans Vibekestä!Ja sen silmät!Ootko huomannut miten viiltävän turkoosin siniset silmät sillä naisella on!?
    Harmi että se oli pois Tour de skiltä sairastumisen takia:(( Mutta ehkä sitä pääsee taas ihailee seuraavassa mc hiihdossa:) Mimmi on kyllä varmaan hyvässä vedossa, kun ei nyt ollut mukana tässä raskaassa ja kuluttavassa turneessa.Ehkä sitä pääsee jatkossa paljon ihailee palkintopallilla.

    Niin ja tuuthan säkin sitten Lahteen Salpauselälle paikanpäälle nauttimaan upeasta talviurheilulajista... ja ihailee livenä Vibekkeä;)

    Äänestä

  • Ihan vähän kuuma. kirjoitti:

    Skofterud!Aika sinnepäin muistin kuitenkin:D
    Joo, mä tykkään kans Vibekestä!Ja sen silmät!Ootko huomannut miten viiltävän turkoosin siniset silmät sillä naisella on!?
    Harmi että se oli pois Tour de skiltä sairastumisen takia:(( Mutta ehkä sitä pääsee taas ihailee seuraavassa mc hiihdossa:) Mimmi on kyllä varmaan hyvässä vedossa, kun ei nyt ollut mukana tässä raskaassa ja kuluttavassa turneessa.Ehkä sitä pääsee jatkossa paljon ihailee palkintopallilla.

    Niin ja tuuthan säkin sitten Lahteen Salpauselälle paikanpäälle nauttimaan upeasta talviurheilulajista... ja ihailee livenä Vibekkeä;)

    Kai sitä varmaan on lähdettävä Lahteen asti kuolaamaan. ; )

    Äänestä

  • sauvoitta luistelija kirjoitti:

    Björgen seurustelee/on naimisissa jonkun entisen kilpaurheilijamiehen kanssa, mutta tuo Vibeke SKOFTERUD on mielettömän upea ilmestys ainakin nyt vanhempana. Tänä vuonna vielä pärjännytkin niin hyvin, että saa harvase viikko ihastella kyseistä blondia palkintopallilla.

    Vibeke on seurustellut naisen kanssa...erosi naisestaan ehkä noin vuosi sitten. ;)

    Äänestä

  • Hah, sehän on Ellen. Pohjoismaalainen versio vain.
    ...Siis Vibeke.

    Äänestä

Eihhh! Naisen pää, miehen kropassa. Yäks!

Äänestä

Pitäs kyllä olla melkosen vallottava persoona, jotta voisin tota deittailla.. enkä kyllä välttämättä sittenkään.

Itse olen naisellinen ja naisellisista myös pidän.

Äänestä

no ei iske... Hassut lyhyet jalat ja pitkä selkä - ei kiihota. Hiihtäjät on muutenkin jotenki yök, junttimaisia ja rumia, kuten vaikka Aino kaisa saarinen (inhoon sen puheääntäkin!). Tylsä laji harrastaa ite ja seurata.
Tenniksen pelaajat

Äänestä
  • löytyy sitä muutes nykyisistä ja entisistäkin tenniksenpelaajista butcheja lihskimppuja :D
    ...Serena Williams...Martina Navratilova.....

    Äänestä

  • tenniskö ei ole tylsä! doing.....doing.....doing.....doing.....doing.....


    QQ >>>
    >

    Äänestä

  • nukutttaa kirjoitti:

    tenniskö ei ole tylsä! doing.....doing.....doing.....doing.....doing.....


    QQ >>>
    >

    Mua taas nukuttaa formulat.Lähtö, pari kierrosta ja krooh zzz zzz
    Tyttis seuraa formuloita ja mä saan sohvalla mukavat unet sen kainalossa:)

    Mitä tulee Björgeniin, niin liian lihaksikas mun makuun.Pidän pitkistä ja lihaksikkaista naisista tyyliin seiväshyppääjät.

    Äänestä

  • tennispelaajissa aika paljon lesboja

    Äänestä

Ensin katsoin, että miksipäs ei, mutta sitten näin kuvan käsivarresta kaikkine pullistuneine verisuonineen, yök.

Äänestä
  • Pullistelis kuule sullakin jos treenaisit joka päivä, etkä löhöis netin ääressä kaikkea vapaa-aikaas!

    Marit on huippu-urheilija!

    Äänestä

Kuuma on

Äänestä
  • Täydennän vastaustani, että tokihan se kroppa on uskomaton mutta kiinnostavaksi naisen tekee mulle kuitenkin se, että ok kroppaan yhdistyy kauniit kasvot. Kasvot ovat ulkoisista avuista se tärkein kriteeri. Björgenin naama miellyttää silmiäni joten en lähtisi karkuun, jos tuollainen tyyppi lähestyisi.

    En ollut ajatellut ennen hänen näkemistään, että tykkäisin erityisemmin urheilijoista tai varsinkaan noin lihaksikkaista naisista, mutta nyt täytyy muuttaa siitä mieltäni koska kokonaisuus on niin upea. Tuossa Björgenissä kuitenkin yhdistyvät nuo jo mainitut ominaisuudet sekä ainakin hänestä Youtubeen ladattujen videoiden katselun perusteella hauska luonne. Ja tykkään enemmän maskuliinisista naisista kuin femmeistä. Siinä kohtaa vastakohtaisuus viehättää. Björgenhän on muutenkin elekielensä puolesta enemmän maskuliinisemmalla puolella. Joo, tykkään.

    Äänestä

Kelpaisi ja upea on. Jos Marit päättää joskus dumpata miehensä ja haluta tilalle suomalaisen tyttöystävän, niin lähden mieluusti treffeille. Jos hän siis tulee hakemaan, itte en ehkä uskaltaisi pyytää kun oon aika ujo ;)

Joo niin varmaan tapahtuu. *tietää näkevänsä päiväunta*

VAikka seurustelee miehen kanssa, niin en hirveästi ihmettelisi jos olisi kuitenkin vähintään bi ellei peräti kaapissa oleva lesbo. En nyt väitä että mun gaydat on erehtymätön, mutta kyllä mäkin hänestä olen havaitsevinani jotain lepakkoviboja. Voi pelätä huonoa vastaanottoa jos hiihtokuningatar tulisi kaapista aktiiviuran aikana. Tai mun gaydar on ihan syvältä ja tyyppi on umpihetero. Sama kai se koska en mä Björgeniä kumminkaan saa, mutta olishan se kiva haaveilla jos olisi epämääräistä gaydar-tuntumaa parempia todisteita.

Äänestä

Marit on äijä. Ja jotain on ottanu ja paljon.

Äänestä
  • "Äijä" voi olla, mutta en ole ihan vakuuttunut siitä että olisi ottanut mitään erikoista. Syytön kunnes toisin todistetaan :)

    Äänestä

Eilen vasta hoksasin Maritin kun hiihtoa katsoin ja pitihän se googlata tarkemmin. Ei paha. Hiihtäjänäkään ;)

Äänestä

Äyks, ihan liikaa lihasta, moinen nostattaa tämän niskavillat pystyyn negatiivisella tavalla.

Äänestä

Aika äijä kyllä. Että ehkä en.

Äänestä

Tässä Maritia mm-hiihtojen jälkeen. On ihan tarpeeksi kuuma. Therese taas ei ole mistään kotoisin.

Äänestä

Joku tuolla kirjoitti, että lihakset suonineen pullistelee liikaa. Jos Maarit pitää paidan päällä, niin voisin ensin varovaisesti kurkistaa että pullisteleeko ne niin hurjasti myös lepotilassa. Kilpailujen ulkopuolella. Jos ei niin miksikäs ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaitsu kirjoitti:

Onko teidän mielestä Marit kuuma? Itelle kelpaisi tuo lihaskimppu, nams :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu