pelkästään Martinan levyn äänityksiin ja promoamiseen. Nyt on hienoa kun Martinalla, joka on paitsi maailman kaunein, niin myös valovoimaisin ja upeaäänisin artisti maailmassa.
Nyt kun Martinalla on rikkaan ruhtinaan pojan koko perheen valtava varallisuus taustallaan, nousee hän varmasti maailman ykkösartistien joukkoon ja ehkä maailman eniten myyväksi artistiksi nopeastikin.
Toivottavasti he rakastuvat niin saisimme omat maailmankuulut "kuninkaalliset" maallemme. Olisivat varmasti pian englannin ja ruotsin kuninkaallisten nuorten kavereita ja maailmalla seurattuja. Suomikin saisi julkisuutta
Pezku luvannut laittaa 1000000 euroa
10
496
Vastaukset
- julkisuus
uhhuhhhmmm ja voi voi.
Petzkun "levy-yhtiö".
ohhoh.
EN oikein tiedä kummalla on vähemmän annettavaa bisnekselle:
Martinalla laulajana vai Petzkulla "levy-yhtiö"pomona.
No kai ne sopii siksi toisilleen.
Toi Martinan laulu-ura on ihan floppi. - JEEEEEEw
Nämä kaksi sopivat toisilleen. Kaksi hyödytöntä tyyppiä, kumpikaan ei osaa mitään, totaaliturhiksia. Eli siitä vaan, tästä seuraa naurua taas Suomen kansalle.
- jk
vai nin
- 112 .
Onkos pizza pwekun rahat sitä harmaata taloutta vai huumerahaa??noi pezkut ovat järestään rikollisia kavereineen.
- kjhgjjk
En tiedä tuosta mutta yleisessä tiedossa on se että ähläm-pizzeriat ovat huumerahan pesupaikkoja.
- huumeet.
kjhgjjk kirjoitti:
En tiedä tuosta mutta yleisessä tiedossa on se että ähläm-pizzeriat ovat huumerahan pesupaikkoja.
Varsinkin KURDIEN pizzapekut esim.. JKL.TRE.TURKU. HKI. OULU
- Sikaniska1
Huume jengiä! Sukulaiset roudaa ja poliisit saa pizzaa puoleen hintaan.
Kauan kestää, että ollaan rosiksessa riitelemässä, tyhjistä lupauksista. Ei taida edes levy päästä myyntiin kun PIZZAPOIKA riehuu.
Miten helvetissä tuokin apinanaama on päässyt suomeen ( Petzku)!
Kuka sen Pumppasen huolii tuon jätteen jäljiltä, huh huh
- Vakuutuuspetos
Vieläkös Petsku työntelee Bemareita alas kallioilta??
- sdgfgggggggggggg
Pezku on rikas, komea ja vaikutusvaltainen. Tienaa ainakin 1350 euroa kuukaudessa ja on saanut ainakin neljältä naiselta pesää. Ja Pizzeriat tuottaa vaiks kui. Ainaski yli neljä donaa kuukaudessa.
Ja pezku saa ostettua minkä ferrari vaa haluaa, ainaski jos rahoitusyhtiö suostuu diilii. Ja musaosastosta pezku tajuu enite. Pezku on tuottanu senki hitin mitä minareeteista kaikki laulaa ympäri itämaita aina rukousaikana. Se on pezku säveltämäki, ja sanottama. Tosi hyvä.
Ja pezku isä on prinssiruhtinas, ja rikas. Ootte vaa kateellisii - lknjnpöoljoj
Mistähän sekin miljoonan tempaisee ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1221945Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1261852Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101789Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561458Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341390Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5041060Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50970Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115914Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347875