Muistakaa käydä äänestämässä Arhinmäkeä, sillä hän on edustavan näköinen ja tuntuinen. Lipponen suuttui tv:ssä keskusteluissa, jota politiikko ei saa tehdä ikinä.
Arhinmäki nousuun
5
106
Vastaukset
- äänestänketähaluan28
Arhinmäki on kyllä jämerä äijä, yhtenä harkintana ketä äänestäisi Lipponen ja Niinistö ovat jo poissa harkinnasta.
- Hieno Mies
Arhinmäki on jo sosialisoinnut 50 000 000 000€(50miljardia€),
suomalaisen duunarin rahoja Etelä-Euroopan köyhille ja tänä vuonna sosialisoidaan samanverran lisää. Jokaisen suomalaisen duunarin selkänahasta nämä rahat nyhdetään tulevina vuosina
50 000€ velkaa jokaiselle duunarille siintä kertyy maksettavaksi.
HIENO MIES tuo ARHINMÄKI ja muut idiootit hallituksessa. - 2+6
Minä äänestän Arhimäkeä. Hän on nuorekas, eikä ikäloppu niin kuin muutama muu ehdokas. Hyvät mielipiteet.
- arvojensa mukainen
Jep, ei muuta kuin äänestämään kaveria, joka tilailee materiaalinsa moottorisahalla kissansa tappaneelta taiteilijalta, tosi nuorekasta..........
- OPA 8+4=12
Täältä lähtee 1 ääni Paavolle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1221945Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1261852Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101789Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561458Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341390Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5041060Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50970Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115914Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347875