Ratsastustalleista, serkkutyttönen pitää sellaista, vahingoitetaan tyttöjä joita kiinostaa hevoset, oli kerran kun piti soittaa sen serkun sihteerille että milloin maksat palkkani?
Ravimiehet ovat aina luusereita kai kun ei ole rahaa eikä kokemusta.
Tuossa hyvä elokuva; Red State, avataan tuli poliiseja vastaan rynnäkkökivääreillä jotta päähän kaikkia poliiseja AK-47 päähän jotta tulee tulostakin.
Tuossa kun oli tuo uutinen
törkeitäravimiehiä
2
<50
Vastaukset
- poliisillaeiolevoimi
Kun haminan jäärismies isäntä, oli juttua tuosta että ei saisi olla virus-juttuja, kun Geneven sopimus kieltää ne sellaiset jutut, kuten kallonhalkaisu-paukut rynnäkkökivääreissä, mutta oli kysymys eriasiasta:
Tietokone viruksista joita puolustusvoimat haluaisivat käyttää. - ⵠ
Ei Geneven sopimus kiellä poliisia ampumasta aseettomia rauhallisia siviilejä räjähtävillä- tai dumdum-luodeilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651586
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16605ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40537Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;187426- 26419