Nyt Alfat

tarjouksessa Tammikuun. Ilman korkoa ja talvirenkaat.
4370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kannata, voi jäädä koukkuun - se on perkeleellistä kun alkaa nauttia autoilusta.

Äänestä

Ymmärrän aivopierusi, meilläkin on tässä kotikadun varressa noi viisi hopeanharmaata Skoda octaviaa, pari pölypallon väristä Tojotaa ja vain yksi metallinpunainen Alfa. Onhan se Alfan pakko olla paska auto kun massa ei suosi.

Äänestä
  • Joko laatuun nähden liian kallis tai muuten vaan skeidaa. Jompi kumpi siinä mättää kun ei käy kaupaksi...

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


enpä taida ostaa kirjoitti:

tarjouksessa Tammikuun. Ilman korkoa ja talvirenkaat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu