Ostimme ystäväni kanssa City Deal:in kautta lahjakortit Tamperelle hermorataterapeutille Hämeenkadulle. Nyt kun olisi varattu aikoja, kappas puhelinnumero ei toimi eikä sähköpostikaan... Eli onko muija käärinyt vaan rahat etukäteen hyväuskoisilta ja tarpeeksi saatuaan kassaan on hävinnyt savuna ilmaan. Voi vittu ku voi vituttaa tällaset petturi ihmiset!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eiku varaamaan vaan aikoja ihanaan hermoratahoitoon;)
Hermorataterapeutti petkuttaja?
7
587
Vastaukset
- |||homo|||
Siis ymmärsinkö oikein, että kyseessä on hermorata terapeutti peukuttaja? Olisitko siis halunnut tulla peukutetuksi? Tiedän hierojan, joka peukuttaa, kun vaan niin sovitaan.
- asfasdf
Maksoitko luottokortilla? Eiku luottokuntaan yhteys ja vaadi rahat takaisin. Jos ei niin yhteystietojen tarkistus ja poliisiin yhteys
- vai 50e?=
onko se 20e jokin raja jonka alle poliisit eikä muukaan taho rupe tekemään mtään jos sen menettää?
- Pettynyt minäkin
Olet ostanut lahjakortin yritykseltä Groupon. Palveluntarjoaja ei rahoja näe ennen lahjakortin vastaanottamista. Ota siis yhteys lahjakortin myyneeseen tahoon, josta luulisi saavan selvityksen tilanteeseen.
- Barb
Groupon palauttaa kaikki rahat jos ei palveluntarjoaja pystykään tarjoamaan palvelua tai esim. nro ei vastaa. Kokemusta on. Soitto heille riittää
- bono1234
Itse sain ajan ja kävinkin hänellä. Kyseinen terapeutti vaikutti hyvin erikoiselta. Hieronta vähintäänkin yhtä erikoiselta. Jutut olivat niin kummallisia että olisin kyllä hänet ohjannut hoitoon jos olisin voinut. Itse hermorataterapiasta hän ei kertonut vaikka moneeen kertaan pyysin, vältteli aihetta puhumalla vaan kaikenlaisista enkeliterapioista, energiahoidoista ja kaukoparannuksesta yms. Minulle jäi semmoinen maku asiasta, että hän on saanut koulutuksensa jollain kirjekurssilla, jos silläkään. Kannattaisi tarkastaa tämän terapeutin taustat, koulutus ja pätevyys. En kuitenkaan löytänyt netin kautta mitään kättä pitempää asiaa valaisemaan. Mistähän voisi kysellä tämän Merja Johanssonin taustoista?
- Barb
Groupon usein haluaa kuulla kokemuksista ja lähettävät kyselyn palautteesta. Kannattaa itse olla heihin yhteydessä ja kertoa. Eivät halua silloin jatkossa tarjota palveluja, joista on ollut huonoja kokemuksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1151840Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101763Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1131754Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2551437Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341382Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4861008Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50960Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115907Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237901Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347861