Sitä lottovoittoa,niin voisin olla pari päivää Angelina Jolie ja auttaa rahallisesti kaikkia köyhiä.
Ikävöin,ikävöin,ikävöin
4
106
Vastaukset
- rahanpesijä 8785795
No kyllä minä ainakin ensin ajattelisin itseäni ja sitä,että voisin ostaa itselleni kaikkea kivaa,ja jos viellä yli jää jotakin,niin sitten muita.
- Robinella Hood
Mut eikö olis kiva, jos näkisi, että joku läheinen jotain todella tarvitsee, niin voisi sen myös antaa? voisi olla iso ja mullistava vaikutus pienellä asialla. mä ainakin tykkäisin tehdä niin.
- Ikävä nimeä
Robinella Hood kirjoitti:
Mut eikö olis kiva, jos näkisi, että joku läheinen jotain todella tarvitsee, niin voisi sen myös antaa? voisi olla iso ja mullistava vaikutus pienellä asialla. mä ainakin tykkäisin tehdä niin.
vai ihmistä? ;)
- muttapelottaa
kun itsellä on tytteleitä ollut kysymässä, ajattelin että kyllä nyt jonkun taas vaihteeksi voisi ottaa sänkyyn viereen nukkumaankin sitten, mukavaa nukkua pehmoisen tytön vieressä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1171897Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1181786Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101771Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561446Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341385Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4881026Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50966Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237913Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115911Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347869