Mun PVP-video!

pera91

7

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttöjenkanssataiste

      Minä pelasin joskus noita roolipelejä netissä, en muista mikä oli pelin nimi, mutta kun ajattelin kokeilla, Musta Knight nimellä "Ukko", oli jotain tapaamisia jossain erillisessä jutussa, ukko tuli meidän kanssa taistelemaan hirviöitä vastaan :)

      Oli vielä huvittava tuossa pelissä, kerran sitten jossain kapakassa oli tapaaminen, niin kun laitoin että turhia aseita tuossa lattialle, alkoivat laittamaan itsekin turhia aseita sitten kantamuksia pois :)

      • tyttöjenkanssataiste

        Sitten joo eräs englantilainen että: yhdistä meidän serverille niin ei pätki sitten..


    • ihanhauskojapelejä

      joku doom-serveri pelille, veli naurahti kun kerroin tuon että joo varmaan toiset käsittivät että tuo on niinkuin tapa antaa jotain superaseita sitten toisille mitä on ylimääräisiä :)

    • doomserverit

      Joku peli oli sellainen, tosiaan joo englannista antoi kaveri omaa salasanaa että pelaat meidän doom-serverin kautta ei pätki.. oli ihan hauska peli tuokin.

    • pera91

      ootko p*ska? pentu.

      • o039fjf

        Älä hauku ittees!!


    • pera91

      haistappa v*ttu jne. pentu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4098
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2911
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2320
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1321
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      909
    6. 131
      885
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      874
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      766
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    Aihe