Länkkärin vakioilmoittelijat mainostavat joka kerta uutta nuorta thaihierojaa, mutta kuka tietää, mihin kaikki ne vanhat joutuvat...?
Uusi nuori hieroja
15
756
Vastaukset
- Paineita!!!
Akka mököttää. Länkkärissä oli lauantaina 6 taihieronta-mainosta. Mitä voisit suositella. Missä on paras hintalaatusuhde. Riittäisi sellainen peruspikakäsittely kun ei uskalla oikein kauan olla näkymättömissä.
- Hiiren himot?
Käyt nyt pikana ne kaikki kuusi, tietysti eri päivinä. Sitten palaat aina autuaana sohvalle. Ja eukkosi mököttää yhä. Onko elämäsi pelastettu?
- ´laki ???
Ihmetyttää vaan,miten nuo thaihieronnat voi rauhassa harjoittaa sexinmyyntiä ihan vapaasti hieronta nimikkeellä??
- tattat
Hierontaa joopa joo...
Ois se aika hauskaa nähdä jonkun fysioterapia-yrityksen mainostavan "UUSI TYTTÖ".
En tajua miten tämä bisnes saa vaan rehottaa ja sitäkään en ymmärrä miksi LS julkaisee kyseisiä mainoksia???- Toiset ymmärtää
Toiset ei!
- sinäkin bruutukseni
No, sehän on ihan laillista prostituutiota. Suomen laki kieltää sellaiset hommat,mutta kyllä näkyy siihenkin löytyvän porsaan reikiä. Taitavat lain valvojat ollakin siellä niitä parhaita "asiakkaita". Työpaikka lähellä,joten tuttuja naamoja ovesta sinne sisään vilahtaa.
- Rahanpesua
Toiset ymmärtää kirjoitti:
Toiset ei!
Voitko sitten valaista meitäkin.. jos uskallat!
- tarttee
tarttee
- Ideaa :)
.... Meille naisillekin voisi perustaa samanlaisen palvelun Mikkeliin !
Mieshieroja ! :) Saunottaja, selän pesijä jne. ;)
Tuolta Ilonastakaan ei löytynyt - " Rinta hierontaa" kaipaavaa -D
( Ai niin , niille 50 miehelle, jotka pyörähditte pe. Ilonassa ,
muistakaapa kurkistaa sinne oven taaksekin ! ) ;)- Kielellä hieron
Nythän oli 18.1.2012 Viikkosissa ilmoitus "ILMAINEN hieronta naisille".
Siinäpä mainio tapa iskeä naisia. Ilmoitus vain lehteen kuinka hieroo naisia ilmaiseksi.
- pakoputkimies
Pääseekö hieromoissa rassaamaan myös pakoputkea?
- Ruostettako?
Onko putkessasi jotain vikaa? Harmi, että pakoputkikorjaamo Akkavuoren kupeessa ehti lopettaa.
- Tyytyväinenasiakas
Kisabaarin paikalla on paras thai huoraamo. auki 24/7 ja hinnat kohtuulliset!
- Thaikkulat
Niin varmaan nyt on, mutta kun saattaa jo viikon päästä uusi tyttö olla n. 50 v pieni, pyöreä äidillinen thai-rouva. Eikun käänny ovelta pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1186346Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816167Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696030Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443972Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452375Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1201411- 121251
- 1871098
- 59897