Kaikki

mitä sanot voidaan käyttää sinua vastaan. Minusta on jo hetken matkaa tuntunut tältä.
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oikein sulle, kieroilija.

Äänestä
  • Aha, varastat minulta sanoja ja käytät niitä aseena minua vastaan, aivan kuten aloituksessani mainitsin. Matkija!

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    Aha, varastat minulta sanoja ja käytät niitä aseena minua vastaan, aivan kuten aloituksessani mainitsin. Matkija!

    Kiero mikä kiero.

    Sua on ilmeisesti syytetty matkimisesta ja matkit jopa sitä.

    Äänestä

Minusta jo pitenpäänkin.
Tuntuu kummalta, ennen ne sanat lähensivät nyt karkoittavat??

Äänestä

Senkun, mun puolesta tee mitä teet, ilkeä hän on ollut jo muutenkin joten ei ole mitään uutta tuossa asiassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kieroilija kirjoitti:

mitä sanot voidaan käyttää sinua vastaan. Minusta on jo hetken matkaa tuntunut tältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu