Olipas

Taas ilo silmälle ja todella kauniita naisia baareissa. Pitäisiköhän siellä käydä useamminkin jos vaikka seuraa saisi kotiinkin asti viemisiksi :)
12209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Missäs baareissa sitä tuli hengattua, kerro vinkki!

Äänestä

Noin kello kahden jälkeen kaikki naiset näyttävätkin jo kauniilta. Aamuksi vaan ovat kummasti rupsahtaneet. Miehille ei edes tule tuota komistuspiikkiä, vaan aina ovat niitä mölliäisiä.

Äänestä

Kumma kyllä kun suurin osa naisista näytti kauniilta ja satuin vielä olemaan ihan selvinpäin siellä että tällä kertaa ei ollut alkoholilla osuutta asiaan :D Ja enhän minä käy kun hyvissä baareissa että päättele siitä ;)

Äänestä
  • Eikö onnistanut selvinpäin ollutta ? Kenessäköhän on sitten vikaa... Kuopiossa hyviä baareja =)=)=)

    Äänestä

Sanoinkos minä että olin siellä vonkaamassa tällä kertaa? Että menepäs luetun ymmärtämisen kurssille =)

Äänestä
  • Sinun pitää siis vonkata että edes olisi potenttiaalinen mahdollisuus =)

    Äänestä

Helppo vastaus : aloittaja on ollut Karhunpesässä. Tarpeeksi kännissä jopa ne ruusut saattaa näyttää mukiinmeneviltä. Tosin siihen vaaditaan ensin aika monta mukia.....

Äänestä

Voi hyvä isä sentään kun on taas typerää porukkaa. Enpä kehtaa enää tälle palstalle kirjotella mitään kun aina on vaan karhunpesä ja jatkuvaan nousee ihmisten tyhmyys esille

Äänestä

Joo tänne kirjoittelee lähinnä Kuopiolle katkeria maalaisia jotka joka viestissä mollaavat Kuopiota. Nyt näyttäisi olevan in väittää että Kuopiossa ei ole kunnon baareja.

Äänestä
  • Eipä noista kukaan väitä, että Kuopiossa ei ole kunnon baareja. Oletkohan vähän liian herkkä lukiessasi.

    Äänestä

  • On täällä yksi kunnon baari, KARHUNPESÄ !!!!

    Äänestä

Totta kyllä ettei täällä ole kunnon baaria lainkaan. Sääli sinällään mutta kuten aina niin jospa se siitä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tsiikailija kirjoitti:

Taas ilo silmälle ja todella kauniita naisia baareissa. Pitäisiköhän siellä käydä useamminkin jos vaikka seuraa saisi kotiinkin asti viemisiksi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu