elikkäs mul on semmone ongelma pleikan ohjaimessa, että ku liikutan tattia, niin ukko kääntyy pelissä HIEMAN jäljessä, vaikka se on vain HIEMAN, se haittaa pelaamista paljon ! oon kokeillu samaa pleikkaa toisessa telkkarissa, ja se tökkii siinäkin, ja ohjaimessa vika ei voi olla koska kaikilla muilla kenen pleikalla oon pelannu on sama ohjain, eli alkuperänen dualshockki. olisko jotain vinkkejä miten saan ton sillai et ku vääntää tattii ni se kuva kääntyy just niiku pitääki?
ps3 ohjain ongelma
11
471
Vastaukset
- Tomegle
Millon latasit sen viimeksi?
Onko sulla paljon langattomia laitteita sielä missä sun pleikkari on?
Se ohjain kuitenkin yhdistää itsensä siihen laitteeseen langattomalla signaalilla, ja jos siinä huoneessa, jossa PS3 on, on paljon muitakin laitteita, joista lähtee langaton signaali, on hyvinkin mahdollista, että ne häiritsevät tuota ohjaimen lähettämää signaalia ja se sitten näkyy viiveenä itse pelissä.
En oikein muuta keksi tähän hätään. - rdtjgih
Onko sulla taulutelkkari käytössä? Jos on niin laita pelitila ainakin päälle jos on.
- Kalakkuna
Siinä olet oikiassa että ohjaimessa se vika ei todennäköisesti ole.
Laita telkkarista pelitila päälle niin loppuu tuo lagitus, input lagihan siinä on ongelma varmaankin. - sdasdasd
hehe, miten pelitilan saa päälle ?
- Tomegle
Kaukosäätimestä näpyttelet itsesi ruudun asetuksiin.
- ihASFop
nii mut miten sieltä saa pelitilan :D ei missä oo mitää "pelitila"
- Eipä arvattu kyllä.
No niin, oleellinen tieto puuttuu meiltä, arvaappa mikä?
No kerrotaan, telkkarisi merkki. - hfjfkf
Eipä arvattu kyllä. kirjoitti:
No niin, oleellinen tieto puuttuu meiltä, arvaappa mikä?
No kerrotaan, telkkarisi merkki.Philips
- Eipä arvattu kyllä.
hfjfkf kirjoitti:
Philips
No sepä auttoi asiaa, tällainenko Philips?
http://www.flickr.com/photos/philips_newscenter/3991965141/
Mullakin oli Philips, nyt on Samsunki. - huhhuukkokyu
Eipä arvattu kyllä. kirjoitti:
No sepä auttoi asiaa, tällainenko Philips?
http://www.flickr.com/photos/philips_newscenter/3991965141/
Mullakin oli Philips, nyt on Samsunki.se o taulu telkkari, tais olla 47 tuumane
- qq8
Eipä arvattu kyllä. kirjoitti:
No sepä auttoi asiaa, tällainenko Philips?
http://www.flickr.com/photos/philips_newscenter/3991965141/
Mullakin oli Philips, nyt on Samsunki.HAHAHAH toi oli hyvä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1111789Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101749Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1111691Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541432Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341378Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483985Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50951Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115901Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298892Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347838