niin tykkäävätkö tytöt näistä juopoista ja tupakoitsija vai niistä rauhallisista
kumman poikaystävän tytöt tahtovat?
?
23437
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ite tykkään rauhallisista.
Rauhallisista. Herkkyys myös on plussaa minusta. Mut tytön tylleröisiäkin on erilaisia, mennöö varmaan aika fifty fifty, että kummasta pitää enempi.
Ehkä rauhallinen...riippuu vähä
rauhallinen mut samanlaine syttyvä persoona niiku mä oon
Rauhallinen c:
Ei mitään väliä kunhan mun oma juominen, polttaminen/nuuskaaminen ei haittaa poikaa.
Mua ainakin haittaa tyttöjen nuuskan käyttö ja polttaminen. Tupakoivien suut näyttää vaan niin stnan rumilta! Toi tosin oli vaan mun mielipide
Ymmärrän kyllä, tupakka kaikenlisäks haisee joten sen "inhoamisen" ymmärrän täysin. Mutta mun suussa ei ole mitään vikaa, en tajunnut että millä tavalla näyttää rumalta. :D Mutta varmaan meinasit että pidemmän päälle hampaat värjäytyy jne.
rauhallisista ehdottomasti!
siitä väliltä.. sellainen joka ei ole ryyppäämässä joka vklp muttä silloi tällöin :) mutta säännöllinen tupakointi on todellakin huono juttu. joku kemuis polttaminen harvoin on ihan siedettävää viel.
Rauhallinen, ei mitään tupakoitsijaa / juoppoa. Menee kuitenkin fifty-fifty
Rauhallinen ♥ Semmonen oikeen hiljanen ja ujo ja joka osaa pukeutua >:) (en suinkaan puhu eräästä henkilöstä.. :o)
Eikö tupakoiva ihminen sitten voi olla rauhallinen? Sitä vaan että ovatko kaikki tupakoivat ihmiset ja alkoholia käyttävät jotain ADHD-tapauksia?
Riippuu tietenkin käyttömäärästä.
Minä en pitäisi pojasta joka haisee tupakalta, mutta joskus kännääminen käy, kunhan se ei ole joka viikkosta ja pojan pitäis olla vähän myös herrkkä mutta ei mikää itkupilli.
Rauhalliset on minun juttu. En oo itekkää semmonen tyyppi joka haluaa mennä joka päivä johonkin, lienee yhden käden sormilla laskettavissa ne kuukauden päivät kun itse teen jotakin muuta kun käyn koulussa ja oon koneella.
rauhallinen, saa juoda muttei olla juoppo, mielummin ei polta...
Rajaat vaihtoehdot melko pieneen haarukkaan, "juopoista ja tupakoitsija vai rauhallisista", mutta noista vaihtoehdoista rauhallinen.
Ei kukaan juoppoa tai tupakoitsijaa halua. :c Tupakointi saa vaan näyttämään typerältä sekä haisee pahalta. Kohtuudella kun alkoholia ottaa niin jees.
Itse ei pojan polttaminen tai juominen haittaa ollenkaan. Saattaa johtua siitä että itekkin harrastan molempia, mutta kohtuudella.
Itseasias oon korvia myöten kusessa yhteen jätkään joka juo useesti viikossa ja polttaa (ja on samalla rauhallinen..!).
Ihastun luonteeseen, ei sillä oo mitään väliä että polttaako tai juoko. Kunhan pystyy sietään niitä.
Ymmärrän kyllä, että monet ei pysty sietään tupakan hajua, joten tytöt jotka eivät polta, eivät varmaan sitten pidäkään niin paljoa niistä jotka polttavat. Juominen on kuitenki vähä eri juttu, kauhean montaa ei varmaan haittaa jos juo kerran pari kuussa.
Ja just näin miten joku tossa aikasemmin sano että eikö juopot ja tupakoitsijat muka voi olla rauhallisia? Vai onks alottaja kenties tarkottanu kysyy että tykkäävätkö tytöt näistä juopoista ja tupakoitsijoista vai niistä ei-juopoista ja ei-tupakoitsijoista?
Mutta tosiaa, ei mitään väliä.
luonne voi olla villikin, kunhan ei polta eikä juo ^____^
Tytöthän ei tykkää mistään muusta ku jääkiekkoilijoista paitsi rumat? vittuun horot
Komesita ;) no ite tykkään enemmän semmosist rauhallisist vaik ite poltan :) en oo pystyny lopettaa vaik oon yrittäny tooooosi monta kertaa mutt ei onnisty ;)
Rauhallisista monet tupakoivat ja juovat yriyy'' olla monesti "kovaa jäbää" mut rauhalliset on yleensä kohteliaampiakin;))