Veikkaan että nörttityttö taitaa olla trolli tai enemmän kuin hyvin hyvin ujo,joten uskon että on aika aloittaa uusi elämä. 1. Tytöt,jos ette tiedä millainen olen,niin tässä nyt kerron: 99,en pahis mutta en hyviskään(muuten hyvis mutta ei aseiden rakennus ole kilttien poikien hommia),sävellän,soitan huilua ja kitaraa,laskettelen. En kerro ulkonäöstä koska jos joku täältä löytyisikin niin hänen pitää tykätä luonteestani ja asenteestani eikä ulkonäöstä.2: Pojat ja trollit. Tiedän mitä teen seuranhaun suhteen ja ei tarvi valittaa mistään turhasta muutenkaan. Tyttöjen mielipiteitä minä tässä pyydän.3. Kaverit ja tutut: Jos joku tunnistaa minut niin moi vaan kaikille. Jos olette tyrmistyneitä niin muutun jos uusi elämä ei sovi minulle.
Uusi elämä.
Minä itse
770
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei viddu repesin tossa kohassa et ikä: '99 :DD luin eka ihan vakavana mut sitten "99" ---> *FACEPALM* :D :D
No mitä?
Vai oikeen uusi elämä? Onko mielestä jonkun trolli tytön jahtaamisen lopettaminen oikein uuden elämän julistus? Ei voi muuta sanoa kuin, että repesin tossa 99 kohdassa :D
Minulla on muuta hommaa muutettavana myös joten anna sen olla. Aloitan uuden elämän sillä se jotenkin tuntuu soveliaalta. Parannan kuntoa ja muutaan joitakin muita osia entisestä elämästä.
Pentu oot vielä! :D turha miettiä vielä
Mitään elämänmuutosta!
Voihan sitä sanoa huonojen puolien karsimiseksikin.
UUTISIA:
Internetissä on trolleja. Taivas on myös edelleen sininen!
Lisää uutisesta kello kymmenen.