Olen 14,kohta 15 vuotias poika. käyn salilla pari kertaa viikossa,joten olen suht lihaksikas. olen n. 178 cm pitkä,painoa vajaat 70 kiloa,ei läskiä. Olen omasta mielestäni huumorintajuinen,kohtelias ja huomaavainen. En polta,juon joskus. koulussa olen ihan ok,en mikään hikke. Kysyn,alkaisitteko te tytöt seurustelemaan minun kanssa? En siis ehkä hae seuraa,vaan kysyn teidän mielipiteitä. Kiitos.
Mitä sanotte tytöt?
5
76
Vastaukset
- Lääppälöööö
Ja heti kun on poika kyseessä, laitetaan miinusta. Tyttö taas saisi 40 plussaa. Pistäkää siis miinusta tähänkin ja vajotkaa siihen illuusioonne, että miehet eivät itke. Kannattaa kattoa sellainen leffa kun Miesten vuoro.
- SAATANA!!!
Turpa kiinni
- LOL
Mä oon 7 vuotias. Asun Keravalla ja ammattini on mieshuora. Olen 2 metriä pitkä ja painan 25 kiloa. Bodaan joka päivä ja käytän steroideja eli olen aika lihaksikas. Käytän huumeita ja juon viinaa 24/7. Nörään himassa ja pelaan WOWia ja juon ES. Illalla ennen kun käyn nukkumaan runkkaan peiton alla kun katselen homopornoa. Alkaisitteko te tytöt seukkaamaan kanssani ? :DDDDDDDDD
- ihquuuuuuuuu
JOOOOO
- kkkko
Kuulostaa ihan hyvältä, mutta miinusta tulee siitä että teit tällaisen "ilmoituksen". Jos olisi itsetunto niin hyvä kuin vaadin, ei tämmöistä kyselyä tulisi mieleenkään tehdä.
Tässä ei tosin ole sitä niin epätoivoista fiilistä kuin joissai noissa 12v. tyttöjen kirjoituksissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242100Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1332009Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101817Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581491Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341397Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5411142Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50992Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115936Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348921