Oli kaunis ja kuuma kesäpäivä. Nuori suutaripoika oli saanut komennuksen eräälle ratsastustallille huoltamaan ja tarvittaessa korjaamaaan paritkymmenet ratsastussaappaat.
Talonväki oli lähtenyt kaupunkiasioille ja tyttö oli jätetty "kotimieheksi" neuvomaan suutarille satulahuoneen sijainti. Tyttö oli parikymppinen, hänellä oli pitkät vaaleat hiukset ja ruskeat silmät. Hän näytti todella kauniilta siinä tallin seinustalla auringonpaisteessa istuessaan. Hänellä oli tiukka t-paita, joka korosti hänen sopusuhtaisia rintojaan, tiukkaakin tiukemmat mustat ratsastushousut ja kuin sokerina pohjalla mustat kääntövartiset kontiosaappaat. Näki, että saappaat olivat olleet käytössä, eivätkä vain kaapissa.
Suutaripoika näki tytön jo kaukaa ja hieman häkeltyi näkemästään kauneudesta. Hän sai kuitenkin sanottua, kuka oli ja mitä oli tulossa tekemään. Tyttö sanoi korjattavien saappaiden olevan satulahuoneessa. Poika oli jo menossa sisälle, kun tyttö sanoi että, voisiko poika korjata hänenkin saappaansa. Poika sanoi että ota saapas jalasta, niin katsotaan mitä voin tehdä. Tyttö otti saappaan jalasta ja poika katsoi reiän olevan helposti korjattavissa. Poika näki, että tytöllä oli kumisaappaissaan oikeaoppisesti villasukat kuumasta päivästä huolimatta. Hän tuskin malttoi odottaa, että pääsisi nuuhkaisemaan saappaan sisustan tuoksua.
Hän meni sisälle satulahuoneeseen ja alkoi tyydyttää itseään tytön saapasta nuuhkien. Tyttö tulikin yllättäen sisälle ja molemmat menivät hieman hämilleen hetkeksi. Kun tyttö näki millaisen vaikutuksen poikaan hänen rikkinäinen ja hikinen saappansa teki, hänkin alkoi lämmetä. Hän pyysi poikaa jatkamaan hänellä.
Kun molemmat olivat lauenneet, poika korjasi nopeasti ensin tytön saappaan, josta tulikin parempi, kuin uusi. Lopuksi hän korjasi ja huolsi varsinaisen urakan loppuun. Sitten olikin jo talonväki tullut kotiin. Maksua ylimääräisestä korjauksesta poika ei isännältä suostunut ottamaan, vaikka tyttö asiasta mainitsikin.
Tyttö ja saapassuutari
6
8132
Vastaukset
- Kalat-86
..oli lupaava, mutta jos voisit kuvailla yksityiskohtaisemmin henkilöiden kesken tapahtuvaa intiimimpää osuutta, ei se oikein seksinovellipalstalla riitä, kun kirjoittaa "ja sitten he harrastivat seksiä" tms..
Kirjoita vain rohkeasti, itse ainakin rakastan näitä keskiaikaisia novelleja, siis lisää näitä!! - Tjaaa....
Ei seksinovellissakaan tarvitse mielestäni kertoa yksityiskohtaisesti itse aktista. Sehän on vain sisään- ulos liikettä. Kumpparifetissille ihan ok juttu.
- Cavallo fani
Olis nyt ollut ees nahkaiset Cavallot tytöllä...
- Kontsut
Et ymmärtänyt koko jutun pointtia.
- ;))
Kontsut kirjoitti:
Et ymmärtänyt koko jutun pointtia.
Aaahhhh ne kontiot
- kope1
Ihan ok juttu, mutta hieman lyhyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1783600Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512512- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101129Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741070- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40825
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202741