Missä Varkaudessa saa hyvän jalkahoidon, ei mitään sivelyä vaan kunnon hierontaa ihan varpaita myöten, olen muutamassa paikassa käynyt ja pettynyt siihen sivelyyn
Jalkahoitoa
12
2545
Vastaukset
- Jalat kuntoon
Kauppakadulla on huhujen mukaan kauneushoitola terhin tiloissa ihan jalkaterapeutti aloittanut. Käy sieltä kysymässä, uskosin että löytyy hyvä palvelu kun ihan jalkaterapeutti palkattu taloon.
- Pitääkin varata aika
Päiviönsaaressa on Kaunotar ja hurmuri-hoitola, on topakka rouva tekemässä hoitoja ja saa jalat kuntoon. Suosittelen.
- aaasiakas
Juu, paitsi rouva ei tykkää tehdä jalkoja. Mielummin tekee kasvoja.
- kokeillu
suositteln myös sellaista kun pirsakat varpaat tulee myös kotiin pää paikka joroinen mutta tekee myös varkaudessakin
- kippuravarvas
Terhin tiloissa oleva jalkaterapeutti on ihan itsenäinen yrittäjä. Olen käynyt hänellä ongelmajalkojani hoidattamassa jo edellisessä paikassa ja olen ollut tyytyväinen. Toiveet tietysti muistaa kertoa olipa kuka hoitaja hyvänsä, ei ne ajatuksenlukijoita ole.
- jalkaansieniä
Hyvää jalkohoitoa saa, kun menee pihalle ja pitää lumihangessa
jalkoja jonkin aikaa. Minä olen saanut siitä apua hikoileviin jalkoihin
ja sieni katosi siinä samassa. - tuollatuleekäytyä
http://www.fonecta.fi/tuotteet-ja-palvelut/Varkaus/410067/Kauneushoitola Loikkanen Raili Jalkahoitola/
- Anonyymi
Cosmo Style- ehdottomasti. Kauppakatu 22
- Anonyymi
Oon samaa mieltä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oon samaa mieltä
Cosmo Stylessä kävin, 10+
- Anonyymi
Jalkahoitajat puhuu suu vaahdossa,rentoutuminen ei onnistu koskaan varkaudessa.
Ottaa hermoihin hirvee kalkatus.
Ei ole vaihtamalla parantunut, kaikki samanlaisia.
Ainiiin ,oli yksi ihana poikkeus.
Hän lähti ikävä kyllä muualle. - Anonyymi
Jalkahoitola Ruusurockjamit,laittaa oluessa ja kossussa uitetut sukat jalkaan hyvä tulee. Alkomaholi tappaa sienet ja bakteerit.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1041740Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081730Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1051650Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541418Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii477951Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50941Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298877Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347826