Viimeinen naula Ubuntun arkkuun:
http://www.tietokone.fi/uutiset/microsoft_vihjaisi_windows_8_tulee_lokakuussa
Windows 8 tulee lokakuussa
12
129
Vastaukset
- Siihen asti
Unityllä voitte harjoitella Metron käyttämistä.
- /7\|/7\
windows 8 on jo riesanamme täällä palstoilla. hän laukoo vain asiantuntemattomia kommenttejaan.
ilmeisesti sitä harmittaa aika tavalla, koska ei osaa. - p.pönttö
mitä se uusi wintööti maksaa?
- Arvio...
150-200€ laillisesta versiosta.
Ja minä vihjaisin kauan sitten että se tulee lokakuussa...
- windows 8
"Ja minä vihjaisin kauan sitten että se tulee lokakuussa... "
no eipä se oikein mitään meinaa, kun 10:n väärän ennustuksen jälkeen 1 menee oikein, ja selviä puutteita ja keskittymisvaikeuksia tuntuu olevan seurata jopa Win8 dev preview konferenssivideota kun jutut on windows 8:Sta kaikkea sellaista, mitä ei videossa projektin kehittäjät ole kuuna päivänä sanoneetkaan. windows 8 kirjoitti:
"Ja minä vihjaisin kauan sitten että se tulee lokakuussa... "
no eipä se oikein mitään meinaa, kun 10:n väärän ennustuksen jälkeen 1 menee oikein, ja selviä puutteita ja keskittymisvaikeuksia tuntuu olevan seurata jopa Win8 dev preview konferenssivideota kun jutut on windows 8:Sta kaikkea sellaista, mitä ei videossa projektin kehittäjät ole kuuna päivänä sanoneetkaan.Mitkä 10 väärää?
- |----------|
- .-.
Lucky bastard!
- Huippuhienoa!
Windows 8 on huippuhieno ja siihen saa Internet Explorer 10 selaimen joka on kaikkein virtaviivaisin... siinä ei ole mitää osoite/haku kenttiä tai selainpainikkeita. Sillä pääsee tälle sivulle:
http://files.glanceworld.com/2011/04/ie10.jpg
Siellä ei ole virusta joten IE 10 on maailman turvallisin selain, sillä et ilveelläkään pääse vaarallisille sivustoille saati hakemaan Operoita tai Foxeja! - dryjfgjh
hienoa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 68577
- 104574
- 54537
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.48503- 47437