pidetään sitten

ikävää
14218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mikä viesti nyt on hävinnyt ??

Äänestä

Tää on ainoo paikka jossa oon törmännyt käsitteeseen "jäljettömiin kadonnut viesti" . Katoaako ne viestit johonkin oikeasti hei haloo. En puhu nyt palstaviesteistä. Tajusin ainakin omalla kohdalla kun puhelin ei kilahtanut takasinpäin erään pirtsakan tervehdykseni jälkeen. Kypsyttää.

Äänestä
  • En minäkään saanut vastausta viestiini, mutta en minä luovuta!

    Äänestä

  • ufoja juttuja kirjoitti:

    En minäkään saanut vastausta viestiini, mutta en minä luovuta!

    mä oon päättänyt, etten lähetä hänelle ikinä viestiä. Ellei mulla ole jotain asiallista asiaa, tyyliin ..mua haluttais, miten olisi pikainen pp

    Äänestä

  • pyhästi sen kirjoitti:

    mä oon päättänyt, etten lähetä hänelle ikinä viestiä. Ellei mulla ole jotain asiallista asiaa, tyyliin ..mua haluttais, miten olisi pikainen pp

    Jaa :/ mut mä en koskaan lähtis mihinkään pikapanoon, en niin puutteessa ole koskaan.

    Äänestä

kyllä katosi. Ehkä se oli liian hävytön :)

Äänestä
  • Ei tänne saa kirjoitella mitään maanantaipanoja tai muita härskejä juttuja, ei muut kuin Antero :o sehän lukee jo säännöissäkin!

    Äänestä

  • Oli se...hävytön oot kirjoitti:

    Ei tänne saa kirjoitella mitään maanantaipanoja tai muita härskejä juttuja, ei muut kuin Antero :o sehän lukee jo säännöissäkin!

    Ei siinä ollut mitään härskiä. Onhan täällä ennenkin sellaisia viestejä ollut.

    Äänestä

Hävis koko ketju menenn tullen :D

Äänestä
  • Ikävöin keskiviikkoa :D

    Äänestä

  • viesti hävisi kirjoitti:

    Ikävöin keskiviikkoa :D

    Ylihuomenna pan.. siis laitetaan ranttaliks ;)

    Äänestä

  • ei ehdi kirjoitti:

    Ylihuomenna pan.. siis laitetaan ranttaliks ;)

    pannaan kakut uuniin :)

    Äänestä

  • viesti hävisi kirjoitti:

    pannaan kakut uuniin :)

    Kakku käy, mut ei pullia uuniin ;)

    Äänestä

  • ei ehdi kirjoitti:

    Kakku käy, mut ei pullia uuniin ;)

    Ei me pullia leivota, toisiamme vaan :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viesti hävisi kirjoitti:

ikävää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu