lehdestä mitä sait aikaan..
Näet sitten
tiedoksi vaan
39284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
mitä olen nyt tehnyt? Tunnistaaako siitä itsensä? Olenko autoillut törpöllä tavalla taaaas??? :D
siinä lukee mun nimi kuolinilmoituksessa.
mä luen vaan urheilusivut
aika järkkyjä tällaiset viestit. Hae apua!
niinkö paha sun on olla?
Luuletko että sitä kiinnostaa se sen enempää. Tietääkö se edes sun sukunimeä?
Alat muuten muistuttaa enemmän ja enemmän kaksoissiskoasi Minnaa.
No en mä ketään tästä syytä.
Enpä tiedä mulla Minna nimistä siskoa kyllä olevankaan. ja tietää kyllä mun nimen kokonaisuudessaan.
just sanoit hänelle että kato mitä sait aikaan. pahasta olosta tulee jutella ihan oikeasti, mutta täällä saat vain lisää kuraa niskaasi ja mikään näistä suhteista ei ole niin arvokas että saattaisit itsesi elämän päättärille :(
Ainakin ootte molemmat yhtä tyhmiä ja sekaisin tällä palstalla. Samanlaisia trolleja. Tiedät hyvin kyllä ketä tarkoitin.
Aikas huonoa pilaa laittaa itsestään kuolinilmoitus. Mutta meitähän riittää joka oksalle.
en kommentoi.
luuletko että mä sellaista tekisin.
Onneks en lue lehtiä
No eiköhän siitä aika nopeaa kylillä puhuta jos näin käy.
Ai tää meni sit jossitteluksi
turha oikeestaan vastailla näihin juttuihin, tämäkin ap elää ihan omassa maailmassaan. ei ymmärrä järkijuttuja
tietää ja arvostella ketään noin ? Mistäs me tiedetään mitä ap lle on tehty ?
Kyllä nyt ite osoitit oman pienijärkisyytesi tolla kirjoituksellasi.
sä oot niin naiivi..
ja sä luulet olevas kovinkin viisas jakaessas noin typeriä " järkijuttuja " :))
ap vaan selvästi hakee hakee huomiota ja rypee itsesäälissä, joku teini varmaan
juu, näin on
Jos et sinä tiedä niin voidaan me muut lukijat tunnistaa ja tietää mistä on kyse.
mä oon 25.vuotias.
tarkoitin henkistä ikää
no se on kyllä 30, ainakin erään testin mukaan mutta oikeasti varmaan se 15.v
oot sä ainakin rehellinen .:)
ilmankos kukaan vieras ihminen ei ikinä uskokaan että mä oisin 25.v
En halua olla ilkeä, enkä ole, mutta sanon, että tämä ei ole mikään kriisipäivystys tämä on ikävä- palsta. Monilla täällä on ahdistavaa itsellään ja tällaiset viestit ahdistavat lisää. Tai jos kirjoitat, niin älä vastaa toisten laittamiin kommentteihin mitään, heitä ei voi syyttää- Soita kriisipäivystykseen ja pura sinne koko paha olosi.
en mä ketään syytä.
Aloituksen mukaan syytät.
Kyllä tähän mun tilanteeseen on vaikuttanut niin monia asia että en mä ketään voi tästä syyttää.
tämä nyt on kuitenkin väärä tapa hakea huomiota. herättää vastenmielisyyttä, vaikka ymmärrän hyvin tunteen voiman joka saa ajattelemaan kaiken lopullisuutta. käännä se voimaksesi
mä en hae huomiota tällä vaikka saatette niin luullakin..
voi sanoa että sinä itse haet huomiota omalla tekstilläsi.
sä voit miettiä sitä. eri asioita, mun mielestä, hakea huomiota tai tulla huomioiduksi, kuten nyt kohdallani teit. voit miettiä eroja tai olla miettimättä, en välitä sinusta.
Eikä kun sun pitää nyt ihan piruuttaskin olla niinkuin ei tuntuis missään. Niin minunkin on kai tehtävä omassa tapauksessani.
mahdoton ajatus.
Ilmeisesti sulle sattunut pahoja juttuja...
Jokatapauksessa älä ny tee itelles mitään, sä saat ittes vielä ylös ja oot onnellinen siitä. Elämällä on paljon tarjottavaa.
Puhu ystävilles, puhu kelle tahansa, joka kuuntelee. Ja potkase se paskiainen mielestä, anna kenkää.
Kyl sä selviit.