"rakastaa" vain humalassa...
Jotkut
12
157
Vastaukset
- joskus..
näin se on nähtävä.. mut hyvä et edes silloin :)
- lukkoseppä.
abloy lukot paukkuu auki.
- joskus..
lukkoseppä. kirjoitti:
abloy lukot paukkuu auki.
mitkä lukot, mistä? sielusta tai sydämestä :) avain on kätköissä
- lukkoseppä.
joskus.. kirjoitti:
mitkä lukot, mistä? sielusta tai sydämestä :) avain on kätköissä
Ei nyt jaksa vertauskuvia sanon suoraan että aivoista keskushermostosta.
- joskus..
lukkoseppä. kirjoitti:
Ei nyt jaksa vertauskuvia sanon suoraan että aivoista keskushermostosta.
meinasit estoja siis, niiden paukkumista :) niinhän se on, että hermoilla rakastetaan
- Jotkut
vain selvänä.
- :(
jotkut selvänä ja humalassa.
- Kippis
Itse "rakastaisin" häntä myös selvänä, jos vain joskus sattumalta häneen silloin törmäisin. Sattumoisin olen aina hänet lasi kädessä tavannut.
- ei jaksa ilmankaan
Älä puhukaan, tulee ikävä alkoholia.
- osaton..........
jotkut ei rakasta milloinkaan, ainakaan mua :(
- positiivinen
äitis rakastaa
- kippis
Taidankin juoda muutaman siiderin tai lonkeron, huomenna vapaa opiskeluista. Ja kaikilla on joku ketä rakastaa piste.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14010506
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485393Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p404070Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323612Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352664Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591582Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981567Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?731428Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311386