Taas tekstarilla pomittaaa eräskin myyjä,on tarjonnut murjuusa 6 kertaa,olevinaan piti olla ostaja ja tarjouskin oli tehty,hälmö jätti tarjouksen hyväksymättä vaikka kehoitin ja sassiin hyväksymään.
No edelleen myy,ei ostajaa enään,aikaa on kulunut jo kun aloitti myynnin vuoden.
Tälläinen muuli kauppias,ei ,mene enään silläkään jonka olisi puolivuotta sitten saanut.
Hulluja muuleja.
No edelleen myy,ei ostajaa enään,aikaa on kulunut jo kun aloitti myynnin vuoden.
Tälläinen muuli kauppias,ei ,mene enään silläkään jonka olisi puolivuotta sitten saanut.
Hulluja muuleja.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kova sijoittaja olet kun vähän väliä olet ollut ostamassa asuntoja. Kenties varakaskin semmmoinen. Tosin varakkaat eivät edes tästä palstasta tiedä eivätkä edes tekisi sitä yhtäkäkään aloitusta. Sinä sen sijaan kommentoit 24h täällä joten todella varakas sinun täytyy olla kun et edes töissä käy.
Lukihan on melkein kuin presidentit konsanaan 24/7,no tästähän minulle maksetaan,asuntojen hintojenlaskun myötä.
Tarkennan vielä:kyseisessä ok talossa on 70% ilmaa niin myymättä jää.
Eihän se käy, sillä halpaa myytävää on vaikka millä mitalla eikä niitäkään saada kaupattua:
http://www.oikeus.fi/14499.htm
Huomenna on jo yhden omakotitalon kauppa imatralla eikä se jää valitettavasti ainoaksi, siitä pitää huolta porvarillisen politiikan NELJÄS kliimaksi:
http://portti.iltalehti.fi/keskustelu/showthread.php?t=173958