Miten ase kestäs 9.6 v akkua

stgjhjkyhjyghju

aug a1 9.6 v akun laittasin miten kestäs?

11

122

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kakkapoika44

      Helposti

    • Clere

      Ota ratashaka ja shimmit pois, sillä ne lisäävät kitkaa rataslaatikossa. Rattaat pyörivät vapaana parhaiten.

    • .random.

      hyvin kestää anti mennä vaa.

    • fghjklfghjk

      Ja muuten mistä hyvä akku tohon aug a1 aseeseen? ja sen pitäs tietenkin olla 9.6 v.

    • Intellecttt

      Intellectin miniakut peittoaa kaikki muut akut. Intellectin 1600-mahiset miniakut etenkin vievät jopa lipoakkuja tehossaan.

      • kullinlutkuttajaasde

        älä jaksa pelleille lipo akuille ei lyö mikään vertoja itellä 1600mah 11.1v lipo mosfet ja aseessa ei ole ollenkaan semiviivettä semiä voi ränkätäniinnopeaakun jaksaa, vaikka ase krnottaa 130-130. et voi sanoa noin ennenkö oot edes nähny lipo akkuja.


      • kullinlutkuttajaasde
        kullinlutkuttajaasde kirjoitti:

        älä jaksa pelleille lipo akuille ei lyö mikään vertoja itellä 1600mah 11.1v lipo mosfet ja aseessa ei ole ollenkaan semiviivettä semiä voi ränkätäniinnopeaakun jaksaa, vaikka ase krnottaa 130-130. et voi sanoa noin ennenkö oot edes nähny lipo akkuja.

        130-135.


    • fghjkljhgf
    • asdadsdfrygtr

      Clere

      Aivan helvetin hieno ehdotus, tiedätkös miten käy kun koneisto sattuu jumittumaan? Sekunti ja jostakin rattaasta puutuu hampaita, eikä siihen aina edes tarvita jumitumista, hajoaa ilmankin( kokemusta on).

      Ja Intellectin akutkko peittoaa lipot?
      Pakko sanoa että huonoimpia akkuja mitä olen käyttänyt,

    • kullinlutkuttajaasde

      CLARE oli pakko kommentoida että shimmit on varmaan tärkein osa koko rataslaatikossa ilman shimmejä rattaat ei kestä montaa peliä pidempään enkä usko että vakio aug jaksaa vetää edes m100 jousta ilman shimmejä, ja oma ase pitää ainaki semmosta meteliä jos ei ole shimmejä että kuulo siinä menee, tosiaan jos et osaa shimmittää asetta niin älä edes harkitse rataslaatikonavaamista

    • takeofffffff

      ei ole ongelma

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      324
      4243
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      135
      2385
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2026
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1521
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      40
      1028
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      136
      986
    7. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      26
      967
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      959
    9. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      337
      901
    10. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      877
    Aihe