onko se oikeeta välittämistä mitä? onko ? Ei ole!
Teet tämän
16
470
Vastaukset
- Miksi
et kertonut totuutta?
- ap
Mitä totuutta? mistä?
- 2. miksi
ap kirjoitti:
Mitä totuutta? mistä?
Et kertonut mitään, yhtään mitään.
- ap
2. miksi kirjoitti:
Et kertonut mitään, yhtään mitään.
NIIN MISTÄ KERTONUT MITÄÄN??
- ap
2. miksi kirjoitti:
Et kertonut mitään, yhtään mitään.
Niin mistä en kertonut mitään, mistä nyt syytetään?
- ap
MITÄ EN KERTONUT???? Kertokaa nyt jumalautamullekin, mistä tässä jutussa on kyse :((
- yksin täällä olen
En tiedä mitä teen ja kenelle,koska en tietääkseni tunne täältä palstalta ketään.
- oliko pakko kirjoitt
no ei tää sit sulle ollut, olisit ollu ihan hiljaa
- En tee mitään
tahallani, kun ei täällä ota selko mistään. Monta kuukautta palstailua tuloksetta puhukoon puolestaan...
- En halua ahdistella
irl.Kun mulla ei ole sitä rohkeutta ottaa suhun yhteyttä enää, ennekuin laitat niin hyvillä tunnisteilla itselleni suunnatun viestin että tiedän sen varmasti olevan vain mulle. Tai sitten meidän pitäisi kohdata jossain sattumalta. Käytä mielikuvitusta olethan luova ja älykäs ihminen.
- ed
Lisää piilopaikkoja, kirjoitti:
Ehkä joku vähän tavallisempi paikka voisi olla hyvä, aika harva piipahtaa Salpalinja korsussa:) Mutta hyvää aamunjatkoa.
- Ei näistä selkoa ota
Toivotonta. Ehkä kohtalo taas järjestää tämänkin asjan.Ne sattumalta kohtaamiset kumpikin nokka pystyssä ja niitäkin niin harvoin.Ja niinhän se on mistä näitä tietää mikä viesti kenellekin tunnisteet kun puuttuu.
- elämän ABC
ed kirjoitti:
Ehkä joku vähän tavallisempi paikka voisi olla hyvä, aika harva piipahtaa Salpalinja korsussa:) Mutta hyvää aamunjatkoa.
Piipahtaa missä parhaaksi katsoo, eikö niin?
- Et ahdistele :)
Jatketaan tästä huomenna ole nyt ihan poikki! Siis tänään joskus puolenpäivän paikkeilla. Sattumia ei varmaankaan tapahdu ellei järjestetä sellainen.
- En halua ahdistella
Tulen tänne illansuussa yleensä. :)Joskus olen päivisin mutta nyt täytyy pitää kyllä päivä taukoa. Ja nukkua flunssaa pois. En tiedä oletko oikea hän, koska hän on töissä päivisin, näin luulisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1046724
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h875057Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1113309Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323180Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska272348Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191716Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961351Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391302Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311206- 48984