eli olen 18-vuotias nainen ja tapaillut/seurustellut 20-vuotiaan miehen kanssa nyt 3kk.. alku sujui tosi hyvin sitten alkoi se ettei mun kanssa oltu enään viikonloppuisin, vaan auto täynnä porukkaa haki poikaystäväni perjantaina ja hän tuli sunnuntai aamuna takaisin eikä puhunut viikonlopusta mitään :/ kerran sitten soitin ystävälleni ja seurasimme miestäni ja hänen kavereitaan.. ajettiin jonkun ison hallin pihaan ja katsottiin kun he menivät sisälle ja laitoin hänelle viestiä niin se vaan vastas "ollaan baarissa kavereiden kanssa tuun aamulla kotiin" :S mieheni käyttää kyllä kannabista mutta kerran näin kun hän sekoitti jotai valkosta jauhetta tupakin sekaan ja poltti sen bongilla MITÄ TÄMÄ AINE ON???
käyttääkö mieheni huumeita?
14
974
Vastaukset
- subbana789
":/ kerran sitten soitin ystävälleni ja seurasimme miestäni ja hänen kavereitaan.. ajettiin jonkun ison hallin pihaan ja katsottiin kun he menivät sisälle ja laitoin hänelle viestiä niin se vaan vastas "ollaan baarissa kavereiden kanssa tuun aamulla kotiin" :S "
Miksi vakoilet miestäsi salaa? Teidätkö kuinka idioottimaista moinen on?
"mieheni käyttää kyllä kannabista"
Hyvä, niin minäkin. Paljon siis PALJON parempi vaihtoehto, kuin alkoholi.
"kerran näin kun hän sekoitti jotai valkosta jauhetta tupakin sekaan ja poltti sen bongilla MITÄ TÄMÄ AINE ON??? "
Hyvin todennäköisesti JWH:ta. - Käräytä se
Hankkiudu narkista eroon. Pelkkää harmia siitä tulee olemaan.
- diilerit polttoon
mä oon samaa mieltä. Jokainen diileri jä käyttäjä käräytettävä
Vikiskööt maan alla . jätethuoltokin toimi rorar käyttää ravintoketjussaan. Jos ei rotille kelpaa niin muumioitukoot guggenheimm suseotavaraksi, jospa tuleva nuoriso ottaa opikseen mitä paskaa itsekäs luuseri pitää sisällään.
- Fgjhee
Se valkonen jauho voi olla pollee, mut luultavasti JWH-18
- 19
Kukaan huumeita arvostava ei tunkisi smäkkii johonkin pogoon, menisi hyvä euforia hukkaan ja on mennyt halvempien opioidien takia maan alle että ei sitä joka päivä tule vastaan..
- tomppa
btw, 18v ei ole nainen ja 20v mies : )
- prael
Suurin osa luokitelluista huumausaineista esiintyy valkoisessa jauhemuodossa. Mitä miehesi käytökseen tulee niin arvioi sitä miten hän toimii noin yleisluontoisesti päätelläksesi onko sinulla oikeutta huolestua/puuttua hänen melko varmaan laittomien päihteiden käyttöön, älä sitä, käyttääkö hän niitä. Ihmistä yksilönä ei hänen yksittäinen mielenkiinnonkohteensa määrittele ellei se valtaa hänen elämäänsä. Silloin tällöin viikonloppuisin kuosaus harvalle niin tekee - poikaystäväsi vakoilu kuulostaa paljon dysfunktionaalisemmalta toiminnalta.
- Heh, heh
Narkki osaa sivistyssanoja! Huh, sinä olet varmaan valtavan viisas narkki :D.
- prael
Heh, heh kirjoitti:
Narkki osaa sivistyssanoja! Huh, sinä olet varmaan valtavan viisas narkki :D.
... ja vielä tarpeeksi sivistynyt sivuuttakseni tuon kommentin olankohautuksella :)
http://fi.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem - .
prael kirjoitti:
... ja vielä tarpeeksi sivistynyt sivuuttakseni tuon kommentin olankohautuksella :)
http://fi.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominemEnnen kuin kuuntelette Arskaa, muistuttaisin että hän on ollut vankilassa
- voikunsaiselääuudell
minun käytti ja leuhki sillä
- my advice 2 u
Hankkiudu eroon mahdollisimman pian. Ei tule muuta kuin harmia tuollaisista.
- Nyt herätys !!!!!
Jos miehesi lähtee viikonlopuiksi rellestämään, on aivan yks' hailee onko hän narkki, juoppo vai onko hänelle toinen nainen. Viikonloput pitäisi olla parisuhteen parasta aikaa, kun kerrankin on arjen kiireessä aikaa toiselle. Tuollainen jätkä ei ole sinun kanssasi tosissaan, vaan hänelle on tärkeämpää joku muu. Aivan sama mitä se muu on, mutta heitä nyt jo tuollainen pelle mäkeen. Miehiä tuossa iässä sinulla riittää jonoksi asti, josta voit valita komeimmat päältä.
- aito miäs
Kyllä nyt kannattas hahankkiutua moisesta hampista erroo,kyllä nuo narkkarit ja muut homot tiijetää.Yhteiskunnan elättiä kaikki tyynni, Aitsit ja kaikki rokot levittävät. EEKU HOITOO MOESET ELÄTIT.....on se niin rrkele,minnoon oikea mies jos tarviit nii otappa yhteyttä. Ei tarvii siun olla ies varsinainenni rinsessa,kovetan luontoni,kaikki vaothan ne on kuitenni kynnettävä....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1041740Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081730Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1051650Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541418Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii477951Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50941Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298877Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347826