Alkuperäinen keskustelu
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10388148
2kk ja 20 päivää big 3:lla. Joku sanoi edellisessä keskustelussa, että ei ollut tarpeeksi tarkka ja oikea kuvakulma. Nyt on kummankin kuvan pää juuri ajettu 2mm terällä ja kuvakulma on identtinen. Kertokaa mielipiteitänne edistyksestä.
http://tinypic.com/r/qzom7o/5
http://i42.tinypic.com/qzom7o.jpg
2 kk 20 päivää - Muutos - Mielipiteitä ?
1
252
Vastaukset
- nameless....
Nyt ollut 5kk ja yhden viikon big3:lla 4 kk priorinilla ja puolitoista kuukautta msm:lla,sinkillä..jne muilla "sivutehosteilla".
Olen antanut hiusten kasvaa jo yli kuukauden ja kukaan ei huomaa yhtään, että olisin ollut kaljuuntumassa. Päinvastoin hiukseni näyttävät äärimmäisen tuuheilta ja vahvoilta. Huomasin etenkin msm:n mukaanoton tekevän hiusten laadusta rautalankamaisen paksun.
No, kuitenkin hiuksia ei ole irronnut kuukausiin (loppui about 1,5 kk käytön aloituksesta). Vaikka kuinka yrittäisin repiä hiuksia niin ei irtoa yhtään! Ja hiusfollikelien uudet kasvusyklit näyttää lisääntyvän koko ajan enenevissä määrin. Kun kokeilen hiuksiani, huomaan paljon uutta kasvua vaikka hiukset ovat jo nyt erittäin paksut.
Eilen mietin kun kävin suihkussa, että hiukseni ovat jo liian paksut (todellakin positiivinen ongelma!!) päänahka ei voi mitenkään tuntea, koska hiuskasvu on niin tiheää. Alkaa luultavasti olemaan jo tuuheampaa kuin lapsena.
Gefina auttaa! Mitä pidempää käytät sen paremmin huomaat sen edut.
Tsemppiä kaikille big3:n juuri aloittaneille!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242022Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1341933Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101807Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561474Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5311103Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50980Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115921Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348894