älä

tai sitten kiusotellaan sylikkäin.
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos niin joskus tapahtuis vielä tässä elämässä että sylikkäin oltais,
vaatisi se kyllä enemmän kuin ihmeen.
kyllä sä jonkun kivan miehen vielä löydät joka kunnioittaa sua siitä ei ole epäilystäkään.
oot hyvin kaunis nainen ja halutessas osaat olla tosi kivakin,
sellaisilla on aina ottajia. luonteestasi huolimatta ;-)

Äänestä

sitä olen odotellut, ja unia nähnyt.. =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiusaa kirjoitti:

tai sitten kiusotellaan sylikkäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu