Petra

Pakko kai myöntää, että Rakastan sua,
Et tiedä kuika hankala pysyä susta erossa, mutta kai se on lasten tähen pakko :(
4101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nukke lapsen sijaisena?

Äänestä

Taas tämä sama haaveilija täällä sepustaa näitä tarinoita,huhhuijakkaa."rakkaus alaiseen"yrittää taas päästä etusivun naiseksi noilla mielikuvituksen tuotteillaan,hah hah haa!!

Äänestä

akjfhakld

Äänestä

kumman lasten, sinun vai minun?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


M kirjoitti:

Pakko kai myöntää, että Rakastan sua,
Et tiedä kuika hankala pysyä susta erossa, mutta kai se on lasten tähen pakko :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu