Mikäköhän kurkkukipu mulla on ku torstaina alko toispuoleinen kurkkukipu?
Mitään kuumetta, yskää ja nuhaa ei ole. Perjantaina kyllä tuntui että välillä oli kylmä ja välillä naama oli ihan kuuma.
Nyt kipu säteilee korviin että tuntus "painetta" siellä. Ja kurkussa on tota vaaleeta peitettä. Korvan alapuolella olevat imusolmukeet ovat myös kipeitä.
Kannattaako tässä juoda nyt kuumaa vai kylmää?
Kurkkukipu
sdfdsfdsf
1
184
Vastaukset
- adasdada
No nyt meni kipu pahemmaksi, nielussa on punaisia paiseita ja nieleminenkin on vaikeaa. Mitäs tämä on?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta703550Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1483503Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463322- 532769
- 322036
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘301962Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401695- 481676
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä961625- 391390