Olipa iloinen ja pirteä matkamessuilla, kun esitteli Alanyaa. Kiitos hänelle palvelusta.
Terhillä lyhyet hiukset, häntä ei meinannut tunnistaa ja aika hiljainen, aivan eri mitä matkaoppaat antaa ymmärtää.
Tamer tosi lyhyt ja aurinkonen persoona.
Terhillä lyhyet hiukset, häntä ei meinannut tunnistaa ja aika hiljainen, aivan eri mitä matkaoppaat antaa ymmärtää.
Tamer tosi lyhyt ja aurinkonen persoona.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuossa matkaopasohjelmassa täytyy vetää tietynlaista roolia. Asiallinen ihminen kaikenkaikiaan. On saatu hyviä neuvoja alueella kulkemiseen sekä sattuvat ruokapaikat ,isot ja pienet, sanoi että kaikkea pitää testata.
Tuo hiusten lyhennys hivenen harmittaa, nuo pitkät vallattomat oli upeat
Messut oli positiivinen yllätys. Etenkin Turkin ja Alanyan osalta.
Lama tulee.Matkailu jarruttaa. Siihen malliin esittivät tarjouksia kohtuuhalpojen lähtöhintojen päälle.
Finnair on tiukilla. Aurinko saattaa mennä pilveen ja lopettaa.
Vastahan hyö kokonaisuutta järjesteli. Eli yhisteli tytäryhtiöitä saman lipun alle ja
karsivat joitain palvelukokonaisuuksia.
Juuri siksi terhi leikkautti hiuksensa 2 tuotantokauden jälkeen (me maiset 3/2010), ettei häntä tunnistettaisi niin helposti.
Eräät arvostaa yksityisyyttä.
Eräiden on pakko kuulua ja näkyä. Siksi tämä palstakauhutar monimerkki tekee itseään vastenmielisen näkyväksi.
Tunnistaa jo otsakkeista kun pitää venytääääääääääääääääääääääääääää!!!!!!!!
Meni ohi korvien. Mutta sellainen mielikuva jäi että jokin uusi kohde avattaisiin lomalaisten käyttöön ja ihasteltavaksi.
Kuuliko tai löytikö kukaan messuilla tällaista kohdetta.
Jos käyt Deturin sivuilla, niin siellä on aikataulu uuden kohteen kuvauksista. Tänä vuonna kuvataan Tunisiassa ja oppaat ovat taas Deturilta, koska viime vuonna kuvattut jaksot Alma Tourin Bulgariasta alkavat helmikuussa. Kuvaukset onnistuivat hyvissä ajoin ennen Alma Tourin konkurssia ja siksi varmaankin uusien jaksojen yhteistyökumppani Tunisiassa on taas Detur, joka on vakavarainen yhtiö.
Riina on huippu.
Riina arvostelee Jennan toimintaa:
Ei saisi sanoa "No niin" tai "Elikkä". Ihan ok, mutta miksi hän itse käyttää suomen kieleen tullutta virusta "Niinku".
Tai antaa olla, "niinku" on yhtä tiukassa kuin p**** Junttilan talon seinässä.
Riina on todella kaunis ja aurinkoinen nainen!Kelpais kyllä mulle!!