Jarruttaisitko ?

jos haavisto olis shemalensa kans suojatiellä?
6211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

no miksi

Äänestä

joka kerta

Äänestä

Tiedätkö edes mikä on shemale? Taitaa joku jonne 13v kirjoitella siellä, kun ei osaa erottaa homoa ja shemalea toisistaan.

Äänestä

Jarruttaisin tietenki, mutta suojatien jälkeen.

Äänestä
  • Aloittaja on melko vaarallisilla vesillä.Väkivaltaan viittaava kirjoitus.

    Äänestä

just luin etelässä on vaarallisen ohuetjäät,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kakkonen on ykkönen kirjoitti:

jos haavisto olis shemalensa kans suojatiellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu