Häpeän sitä että menin pitkän sinkkuuden ja seksittömän "kauden" jälkeen sänkyyn miehen kanssa, jota kohtaan minulla ei ollut tunteita.
Aiemmin päätin että harrastan seksiä seuraavan kerran parisuhteessa, mutta kun aikaa kului, olin sietämättömän yksinäinen ja kaipasin toisen ihmisen kosketusta ja sitten kohdalle osuu ihminen joka kiinnostui minusta, edes hetkeksi.
Jälkeenpäin sain vielä tietää että mies oli varattu, vaikka hän minulle vakuutti olevansa vapaa. Hänen vaimonsa sai tietää asiasta ja olen mahdollisesti rikkonut heidän avioliittonsa.
Yhden illan juttu..
15
1563
Vastaukset
- miesjokaeiriko
Congrats.
Hitto mitä urpoja, molemmat.
Giljotiini pitäs ottaa vaan uudestaan käyttöön.
So many assholes. So few bullets.- dooo
ei ihme että olet häpeä-palstalla. elämäsi on mahtaa olla vaikeaa.
- älä tuomitse
itseäsi.
Yksinäisyys ja toisen läheisyys ja huomio saa tekemään joskus
jälkeenpäin kaduttavia tekoja.
Niin on käytyt kaikille.
Paitsi näille siveellisille moraalinvartijoille, joille ei koskaan tapahdu mitään. - ei elämää.
Neiti puhuu nyt aivan itsestään S 24 > 24/7
- ?
Mistäs sinä yllättäen sait tietää et mies on naimisissa?
- seksmacine
Tartutti tippurin/kupan tmv mieheen ja mies vaimoonsa
Näin se yleensä menee jos ei käytä kumia
- 9+3
Kyllä se että mies väittää sinulle olevansa vapaa on sen oma asia.Silloin katsoisin että sinulla ei ole varsinaisesti mitään muuta omatunnolla kuin tuo hairahdus itseäsi kohtaan.Ja en tiedä, jokainen voi oman moraalin mukaan määritellä mitenkä paha juttu oikeasti on.
- ....
Hienoa, aivan vitun hienoa! Näinhän ne hommat hoidetaan tyylikkäästi... :D Joo ei !!! Toivottavasti otit opiksesi.
- voimia!
en voi sietää ihmisiä jotka koskevat varattuihin mutta jos et tiennyt oikeasti että mies on varattu niin sinulla ei pidä olla huono omatunto!!!se mies olisi pettänyt naistaan jonkun muun kanssa jos ei sinun ja olitko ensimmäinen kenen kanssa hän naistaan petti?tuskin!:(
- turhaa tuskailua
Onko tuolla nyt mitään väliä, onko varattu vai ei! Paljon pahemmin olisi asiat, jos olisit ihastunut/rakastunut ukkoon ja sitten olisi paljastunut ukkomieheksi. Hoitakoot he ongelman keskenään, eihän sinulla pitäisi olla tässä mitään ongelmaa.
- Kiima-aika?
Miksi nainen hyppää snkyyn vieraan miehen kanssa?
Helsingin Sanomat 14.1.2009.
Tutkimus. Seksihormini ajaa kauniita naisia salasuhteisiin.
Lue uutinen, sekä muita aihepiiriin kuuluvia uutisia.
http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Tutkimus Seksihormoni ajaa kauniita naisia salasuhteisiin/1135242736995
-------------
- hyi sinua
On syytäkin hävetä. Ei varmaan ole kovin kiva elää kun sotkee toisen perheen onnen ja elämän.
Ota opikses, tee parannus ja ala elää vastuullista elämää. - Maikkuli198
Itselleni kävi muutama vuosi sitten lähes samankaltainen tilanne. Siinä vaan oli tunteet mukana, ainakin minun puoleltani. Mies antoi ymmärtää olevansa kiinnostunut, muttei (onneksi) maattu yhdessä kertaakaan. Eräs naispuolinen tuttuni, jonka kanssa siihen asti oli ihan hyvät välit, alkoi yhtäkkiä tiedustella, että mistä tunnen sen miehen. Oli kuulema nähnyt meidät yhdessä eikä tiennyt meidän tuntevan toisiamme. Kerroin hänelle avoimesti kaiken ja tämä paukautti yllättäen, että mies on hänen exänsä jonka kanssa ovat yrittäneet palata yhteen muutaman kuukauden, ajattelin ensin sen olevan tosi huono vitsi, laitoin miehelle tekstarin, että meidän pitää puhua. Takaisin tuli muutaman tunnin päästä "Jaa olet nköjään jutellut (sensuroitu) kanssa" Sitten alkoi kauheat anteeksipyytelyt. Tottakai olin loukkaantunut, mutta enemmän mietin sitä tuttuani, jolla varmasti on pahempi olo tästä.
- fgjhfgjhfg
Mikä täällä ihmisiä vaivaa? tuossahan se mies on valehdellut olevansa vapaa.
"Jälkeenpäin sain vielä tietää että mies oli varattu, vaikka hän minulle vakuutti olevansa vapaa. "
Oikeasti toivon ettei tuo nainen käy täällä lukemassa näitä juttuja, pahoittaa vaan mielensä vielä lisää. - KUKA ON KUKA ???????
Kuka täällä käyvistä tietää kenestä täällä kirjoitellaan, ei kukaan. Mistä ne sen tietäisi, ei mistään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa
Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens2324123Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen
Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o1743664EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa
Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt3122915Kesäaika on normaaliaika...
...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul2702416Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa
taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta812026Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen
Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin601882Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?
Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva461802Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.
Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.591760Ähtärin päättäjät
Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b611547Tulen hulluksi hänestä
Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu721440