virus skannaus on line,

ovatko ilmaiset viruskannaukset luotettavia?

Onko olemassa muita kuin Panda?
41681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vaihtoehto: www.f-prot.com ja sieltä ilmainen dos versio ja sen päälle fpdef ja fpmacrodef= uudet viruskuvaukset ja päälliskauppana ilmoitus postilaatikkoon aina kun uudet kuvaukset ovat saatavana. Toimii Windows 2000:n ja NT4:n vdm:ssä joten varmaankin myös XP:ssä. Jännä juttu, jos käytät 98:a niin EI toimi dos ikkunassa vaan pitää bootata dossiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aloittelija kirjoitti:

ovatko ilmaiset viruskannaukset luotettavia?

Onko olemassa muita kuin Panda?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu