Samsung Smart tv:n käyttämiseksi netissä ei tarvitse hankkia Samsung tab:lettia, vaikka sitä kaikkialla tarjotaankin AINOANA vaihtoehtona tv:n palveluiden käytössä. Kyselin ostaessani telkkariani Gigantista että löytyykö malliin langatonta näppistä niin infottiin että ei. Saman vastauksen sain Samsungin asiakaspalvelusta että ei löydy !!!!!! KYLLÄ SIIHEN LÖYTYY !!!! Löydät kaukosäätimen Verkkokauppa.com:sta 120 € tai niin kuin itse hankin, Ebay:stä 60 €. Ei muuta kun surffailemaan ja tilailemaan leffoja netistä
Samsung Smart TV langaton näppäimistö RMC-QTD1 EBAY 50 €
9
3065
Vastaukset
- Extesi
Höpö höpö!
- pekkaaaaa
Laitatko linkin VK.com:n kake sivulle?
- bonjaaja.
Aloittaja ei itsekään tiedä, että onko hän ostanut kaukosäätimen vai näppäimistön. Ainakin jos lukee tuon hänen viestinsä.
- pekkaaaaaaa
Tais se tietää :) Tollanen löytyi...
http://www.verkkokauppa.com/fi/product/53414/ddrbd - -oikein-
ja ebaystä ~40€ postimaksuineen
http://www.ebay.co.uk/itm/New-SAMSUNG-3D-Smart-TV-Qwerty-Remote-RMC-QTD1-Korean-English-/200696922574?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eba7801ce - Remote
Tuo nyt sattuu olemaan kaukosäädin, piste.
- Jsaska
Tilasin tuollaisen langattoman näppäimistön ja kaukosäätimen yhdistelmän kyseisestä osoitteesta. Tuli neljässä päivässä lähipostiin !!!
Se toimii myös !!!!
- LG
Jos omistaa älypuhelimen iPhonen tai Androidin, voi siihen ladata ohjelman televisionsa hallintaan. Siinä yhdistyy touchpad ja näppis samassa paketissa.
- SamBen1
Toimiiko tämä Samsung Smart TV langaton näppäimistö RMC-QTD1 myös tietokoneessa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242053Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331957Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101811Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561479Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341395Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5321113Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50980Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115927Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse349899