Mul on löysä toosa!!

Tulkaa kokeilee
9296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

tottakai tullaa ;)

Äänestä

Vie se ämpärisi hittoon.

Muut typerät aloituksesi: Entinen lukinkuski laittoi vaimoani
Mieheni petti hoitajan kanssa
Vaimoni petti ahtaajan kanssa

Äänestä
  • Karhunvuori jutut Yms. ? Haaviston haukkumiset ?

    Äänestä

  • Hjepajee kirjoitti:

    Karhunvuori jutut Yms. ? Haaviston haukkumiset ?

    En asu karhuvuoressa vaan hovinsaarella :) tule ottaa minut

    Äänestä

  • Se on varmaan joku Kokkari fani. Eihän se väärin sekään.

    Äänestä

laita paikka ja aika niin tuun kokeilee karvalaukkua ;)

Äänestä
  • Pikkupippelit asialla

    Äänestä

KUKA EDKKI TÄÄLLÄ TAAS NERO KOITTAA OLLA KUTEN AINA

Äänestä

Laita alunapuikko sinne ! Kyllä tiukkenee! Vanha Ilotalo konsti !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KarvaLaukku69 kirjoitti:

Tulkaa kokeilee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu