MOi
Mistä alueelta kannattaisi vuokrata miamin lomalle asunto maaliskuun alussa? Matkaan on lähdössä kolmilapsinen perhe ja auto käytettävissä. Mitä varauspalvelua suosittelette?
apartmentosin vuokraus
3
218
Vastaukset
- Keväällä -12 Miamiss
KolmiLAPSINEN perhe Miamissa??? Orlando paljon parempi paikka.
Asuntoja Miamissa löytyy miten paljon hyvänsä, varustettuna omalla keittiöllä.
Kalleimmat Beachin eteläpäässä. Nettiin, Miamin sivuille ja sieltä varaamaan
huoneistoa kriteerit esittäen, paikan voi aina tarkistaa Google Earthista.
Asunnot muuten paljon halvempia Orlandossa ja lapsille tapahtumaa
riittävästi, mm autopaikatkin ovat hotellin pihassa ilmaisia, ei Miamissa. - jane-jane
Me varattiin homeawayn kautta talo orlandosta ja se oli edullinen varustetasoonsa nähden,suosittelen!
- NAples
Itse vuoktasin nyt Floridaan.comin sivuilta asunnon. Aiemmin olimme Sarasotan alueella Bradentonissa, vuokrasimme sieltä talon ja kaikki sujui hyvin. Vuokra-auto käytössä kokoajan ja sillä ajelimme sitten muutamaksi päiväksi Orlandon huvitteluihin. Tuo meksikonlahden puoli on siistimpää ja rauhallista aluetta. Nautimme kovasti lastemme kanssa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467615
- 334203
- 573695
- 503180
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons642541- 542398
- 512368
- 402339
- 162276