Hurghadaan 27.1

Mahtavaa! Ei ole enään kuin pari päivää lähtöön! :) Tämä on jo neljäs kerta Egyptissä ja kolmas kerta hurghadassa. Takuu varma lämpö ja rusketus. Onko muita Suomi24 sivuston käyttäjiä lähdössä samana päivänä Hurghadaan?? :)) Ja mihin hotelliin?
13454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Me menemme 26 päivä ekaa kertaa egyptiin ja hurghadaan!! Aguamarineen on Finnmatkojen hotelli.. eikä yhtään pelota vaikka on kuinka paljon haukuttu paikkaa.. positiivisella mielellä lähdetään!!

Äänestä

Joo sama aamu. Lomamatkojen matka ja hotelli Roma. Ensimäistä kertaa mennään.
Mukava kun iloisella mielellä varustettuja on lähdössä.

Äänestä
  • Sama tapaus. Minimarkiin bestiksen kaa ensimmäistä kertaa Egyptiin. Tarkoituksena pitää paras viikko ikinä :)

    Äänestä

Vasta päätä Minamark'ia tavataan terassilla ;)

Äänestä

hei sinä Rätsä!
Kerro sitten kun olet tullut sieltä Egyptin Hurghadasta millanen hotelli ja muutenkin millanen paikka se oli?Oliko ostosmahdollisuuksia lähellä jne. Olemme meinaa lähdössä ekaa kertaa sinne huhtikuun lopulla ja olemme kans Aqamarinessa.Kiitos.

Äänestä
  • Haku: Aquamarin
    Osumat 1-25. Yhteensä 44 osumaa

    Siitä vaan selailemaan.

    Äänestä

  • Heippa!! Oltiin sitten aguamarinessa viikko ja oli kyllä mahtavan hieno hotelli! Ruokakin oli hyvää ja kaikkea syötiin jäätelöstä lähtien eikä kukaan meidän 9 hengen porukasta sairastunut,mukana oli kaksi lasta. uima-altaat ja liukumäet lasten mieleen..Ostos mahdollisuuksiakin oli kävelymatkan päässä!! Aurinkoa saatiin joka päivä,, mutta illat näin talvella tosi kylmät . Ilman pitkähihahsta ei olis tarennut ulkona ..Huoneet kyllä lämpimät!

    Äänestä

Triton empire*** hotelliin 26.1. finmatkojen reissu. Laukut lähes valmiina!

Äänestä
  • Voi kiesus sentään että on olemassa ihmisiä jotka luulevat että Egypti on lomailumaa. Vihoviimeinen paikka mihin menisin, minä haluan nauttia lomasta eikä kävellä paska housuissa koko ajan.

    Äänestä

  • niiliinsiitä kirjoitti:

    Voi kiesus sentään että on olemassa ihmisiä jotka luulevat että Egypti on lomailumaa. Vihoviimeinen paikka mihin menisin, minä haluan nauttia lomasta eikä kävellä paska housuissa koko ajan.

    Hei, mun hotellissa oli ainakin suihku ja vettä tuli lämmintäkin koko ajan.
    Voi ne paskat pestä housuista. Emmiekään olis tykäänyt silleen kävellä, mutta puhtain housuin siellä oli ihan kiva lomailla.
    Nautin kyllä paljonkin maan erilaisuudesta, vaikka oli ihan eka matka.

    Äänestä

niilinsiitä: Meitä kun on niin moneksi. onneksi on vapaus valita.

Äänestä
  • Jep.. Ja kyllä teittiä välillä vituttaa kun olette niin tyhmiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hurghis kirjoitti:

Mahtavaa! Ei ole enään kuin pari päivää lähtöön! :) Tämä on jo neljäs kerta Egyptissä ja kolmas kerta hurghadassa. Takuu varma lämpö ja rusketus. Onko muita Suomi24 sivuston käyttäjiä lähdössä samana päivänä Hurghadaan?? :)) Ja mihin hotelliin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu