Haavistosta presidentti

Naisesta saarnaaja lestaadiolaisuuteen-
591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

heikki haavistostako?





























































Äänestä

Miksi se olisi oikein , törppö täällä ei hoja auteta ja loput tiedätkin

Äänestä
  • KUinka olette ajatelleet erilaiset valtiovieraikut ,,, ei eisiitä mitään tule
    Niinstö voitaa 55./45.

    Äänestä

  • mä äänestän Väykkää..

    Äänestä

SE aika on ohi jo , katsos kun mä urkkina kuolin
väykkä jäi vaimonsa kanssa kahden , se siitä

kyllä suomi tietää , että vaikka Haavistolla tietoa
keskustelu taitoa , ei suomi HOMOA äänestä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se on oikein kirjoitti:

Naisesta saarnaaja lestaadiolaisuuteen-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu