Hei! Matkustelu on jo tuttua mutta ekaa kertaa menemme reissuun 8kk ikäisen kanssa Khao Lakiin. Onko teillä onnistuneet retket esim. Similanin saarille pienen kanssa vai kannattaako kaikki retket ylipäätänsä unohtaa kokonaan ja oleilla vain turvallisesti hotelli-alueella ja rannoilla?! =) Hotellissa on tarjolla lapsenhoitoa mutta maalaisjärki ei vain luota vieraan palveluun; onko kokemuksia tuostakin? Kiitos jos joku viitsii vaivautua vastaamaan! =)
Pienen vauvan kanssa retkille?
hepukka
0
73
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun624479KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1593368Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582687Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492594- 1352537
- 241903
- 241731
- 301636
- 1741600
- 391297