seksikäs,sinä meikitön nainen.pidän naisista jotka uskaltavat olla luonnollisia ,esittämättä mitään.tämä herkkä seksikkyys oikein loisti sinusta,jos olisi ollut pimeää,olisit varmaan valaissut paikkasi.toivottavasti saisimme yhteisen tee hetken näin alkuun ainakin aikaiseksi.
olitpa herkullisen
sinulle
12734
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ootko sä englantilainen?
milloin ja missä? :)
"....olisit varmaan valaissut paikkasi" =}
aivan,paikallaan pysyvä voi valaista paikkansa. ja näkymätön voima saa ihmiset jotka tuntee vetoa toisiinsa,loistamaan.
tjaaa, miehen mielestä meikitön ei välttis ole ihan oikeesti meikitön...
Kyllä minulla on aina sotamaalaus naamassa,että kehtaan ulos lähteä.Mitään naturelleja ruveta sentään olemaan.
Tuohan kuullosti very nice,ei tarvitse kahta kertaa kuttua teelle.Toivottavasti sielläkin päässä on joku komistus,niin kehtaan näyttää kaunista naamaani.
Ostin Venäjältä mahtavan karvahatun, jopas passaa kylillä kävellä.
Varmaan naisen kirjoittama aloitus. Vaikuttaa siltä.
Oli minulla ripsiväriä ja kajalia, sekä hiukan huulikiiltoa.
yep, minäkin pidän naturel naisista. Ei ole mikään muu niin ärsyttävää kun se ..nainen varoo ettei meikit leviä ja kampaus sotkeennu. Oli yksi ihana pörröpää, ei aatellut ulkonäköään vaan nautti lemmenleikeistä täysillä,
Vaikken tunnekaan sua, voisin kehua sua ihanaksi mieheksi :)