heteroseksi on tylsää!!!

tykkäänpojista

Mun mielestä heteroseksi on niin kulunutta ja siinä ei ole mitään ns tunnetta. Sen vuoksi katselen ja lueskelen jotain muuta. Gay sexi erityisesti kiinnostaa.. on jotain muuta. Mitä mieltä muut???

5

1123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sudden Depth

      Jaa-a. Samoinhan se on heteroidenkin kohdalla: heidän mielestään homoseksissä ei ole mitään ''tunnetta''. Mielenkiintoista on se, että homot eivät (yleensä?) pidä heteroseksiä ällöttävänä, mutta heterot sitä vastoin kokevat homoseksin usein vastenmielisenä.

      Mutta jokaisellahan on oma mielipiteensä ja omat tuntemuksensa. Sitä kannattaa tehdä, mikä tuntuu hyvältä; ei kannata puristaa itseään samaan muottiin muiden kanssa.

      Sinänsä voin yhtyä (hehhehheh ;D) mielipiteeseesi, että en itsekään koe heteroseksissä minkäänlaista tunnetta. Ja jos koenkin, tunne kohdistuu yksinomaa miehiin. Omassa tapauksessani lähinnä poikiin; en pidä yli kolmekymppisiä miehiä seksuaalisesti kiihottavina.

      Itse olen aina tavannut ajatella, että on tavallaan söpöä, kun kaksi teini-ikäistä poikaa harrastaa keskenään seksiä. Tämä saattaa olla oma persoonallinen (ja pervo :D) mielipiteeni - ja onkin - mutta luulisin, etten ole yksin ajatusteni kanssa.

      Olisi tosiaan mukava saada lisää kommentteja tähän topiciin. Pistäkäähän tulemaan! ;DDDDDD

    • -20v.-

      "Itse olen aina tavannut ajatella, että on tavallaan söpöä, kun kaksi teini-ikäistä poikaa harrastaa keskenään seksiä. Tämä saattaa olla oma persoonallinen (ja pervo :D) mielipiteeni - ja onkin - mutta luulisin, etten ole yksin ajatusteni kanssa."

      Et todellakaan!!! Teini-ikäisillä nuoruuden tuomaa charmia ;) sekä elämä edessä, itsekin vieroksun yli kolmekymppisten puuhailuja. Niin se vain on... Nyt loppui ajatuksen kulku mutta eiköhän joku keksi jotain fiksumpaakin sanottavaa, toivottavasti!

      Mitä tulee itse tämän ketjun aloitukseen ja puheenaiheeseen, olen siihen väärä henkilö vastaamaan: olen nainen, Hih..

      • Sudden Depth

        Tosiaan, siinä on ''sitä jotain''...

        Nuoruuden innolla, eikös? ;D


    • Vanhempi mies.

      Minua myös kiinnostaa ja kiihottaa katsella poikien touhuilua, olen saanut kokeilla erään nuorenmiehen kanssa miesten välistä seksiä. Olen tosi kiimassa, kun hän tulee luokseni ja saan riisua hänet alastomaksi. Myös tuo nuorimies on erittäin kiihottunut ja hänen kullinsa tekee upean teltan hänen housuihinsa, ennen kuin saan ne riisuttua häneltä pois. Seurustelin aiemmin useamman naisen kanssa, joiden kanssa harrastimme myös seksiä. Mutta nyt vanhempana juuri nuoret miehet, kiihottavat erityisen paljon ja seksi elämäni on saanut uutta potkua.

    • Tykkäänpojista

      Sudden Depth Hei jaan joitain mielipiteistäsi: Vaikka olen tyttö aina olen ollut eri aaltopituuksilla.. miehenikin pitää minua suloisena homopoikanaan vaikka olen tyttö! KIVAA JUTELLA JA SITÄPAITSI TYKKÄÄN JUTUISTASI.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      198
      4008
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2553
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      35
      2220
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      80
      1380
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1258
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1129
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      74
      996
    8. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      57
      834
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      56
      834
    10. S24 Lieksa miksi on paikallinen entinen Kansallinen Kokoomus valtuutettu sali niin kallis?

      Vailla alennuksia? gogo express joensuu kertakäynti 10 euroa avoinna 5-24. Miksi pitää Lieksassa tukea paikallista yritt
      Lieksa
      71
      794
    Aihe