Mun mielestä heteroseksi on niin kulunutta ja siinä ei ole mitään ns tunnetta. Sen vuoksi katselen ja lueskelen jotain muuta. Gay sexi erityisesti kiinnostaa.. on jotain muuta. Mitä mieltä muut???
heteroseksi on tylsää!!!
5
1114
Vastaukset
- Sudden Depth
Jaa-a. Samoinhan se on heteroidenkin kohdalla: heidän mielestään homoseksissä ei ole mitään ''tunnetta''. Mielenkiintoista on se, että homot eivät (yleensä?) pidä heteroseksiä ällöttävänä, mutta heterot sitä vastoin kokevat homoseksin usein vastenmielisenä.
Mutta jokaisellahan on oma mielipiteensä ja omat tuntemuksensa. Sitä kannattaa tehdä, mikä tuntuu hyvältä; ei kannata puristaa itseään samaan muottiin muiden kanssa.
Sinänsä voin yhtyä (hehhehheh ;D) mielipiteeseesi, että en itsekään koe heteroseksissä minkäänlaista tunnetta. Ja jos koenkin, tunne kohdistuu yksinomaa miehiin. Omassa tapauksessani lähinnä poikiin; en pidä yli kolmekymppisiä miehiä seksuaalisesti kiihottavina.
Itse olen aina tavannut ajatella, että on tavallaan söpöä, kun kaksi teini-ikäistä poikaa harrastaa keskenään seksiä. Tämä saattaa olla oma persoonallinen (ja pervo :D) mielipiteeni - ja onkin - mutta luulisin, etten ole yksin ajatusteni kanssa.
Olisi tosiaan mukava saada lisää kommentteja tähän topiciin. Pistäkäähän tulemaan! ;DDDDDD - -20v.-
"Itse olen aina tavannut ajatella, että on tavallaan söpöä, kun kaksi teini-ikäistä poikaa harrastaa keskenään seksiä. Tämä saattaa olla oma persoonallinen (ja pervo :D) mielipiteeni - ja onkin - mutta luulisin, etten ole yksin ajatusteni kanssa."
Et todellakaan!!! Teini-ikäisillä nuoruuden tuomaa charmia ;) sekä elämä edessä, itsekin vieroksun yli kolmekymppisten puuhailuja. Niin se vain on... Nyt loppui ajatuksen kulku mutta eiköhän joku keksi jotain fiksumpaakin sanottavaa, toivottavasti!
Mitä tulee itse tämän ketjun aloitukseen ja puheenaiheeseen, olen siihen väärä henkilö vastaamaan: olen nainen, Hih..- Sudden Depth
Tosiaan, siinä on ''sitä jotain''...
Nuoruuden innolla, eikös? ;D
- Vanhempi mies.
Minua myös kiinnostaa ja kiihottaa katsella poikien touhuilua, olen saanut kokeilla erään nuorenmiehen kanssa miesten välistä seksiä. Olen tosi kiimassa, kun hän tulee luokseni ja saan riisua hänet alastomaksi. Myös tuo nuorimies on erittäin kiihottunut ja hänen kullinsa tekee upean teltan hänen housuihinsa, ennen kuin saan ne riisuttua häneltä pois. Seurustelin aiemmin useamman naisen kanssa, joiden kanssa harrastimme myös seksiä. Mutta nyt vanhempana juuri nuoret miehet, kiihottavat erityisen paljon ja seksi elämäni on saanut uutta potkua.
- Tykkäänpojista
Sudden Depth Hei jaan joitain mielipiteistäsi: Vaikka olen tyttö aina olen ollut eri aaltopituuksilla.. miehenikin pitää minua suloisena homopoikanaan vaikka olen tyttö! KIVAA JUTELLA JA SITÄPAITSI TYKKÄÄN JUTUISTASI.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,502315Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.932028Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e912010Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu241797MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131741Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.5011594Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S21550Mikä ihme teitä lieksalaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa?491380Kemet lomautukset
Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas371285Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.741281