heteroseksi on tylsää!!!

tykkäänpojista

Mun mielestä heteroseksi on niin kulunutta ja siinä ei ole mitään ns tunnetta. Sen vuoksi katselen ja lueskelen jotain muuta. Gay sexi erityisesti kiinnostaa.. on jotain muuta. Mitä mieltä muut???

5

1124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sudden Depth

      Jaa-a. Samoinhan se on heteroidenkin kohdalla: heidän mielestään homoseksissä ei ole mitään ''tunnetta''. Mielenkiintoista on se, että homot eivät (yleensä?) pidä heteroseksiä ällöttävänä, mutta heterot sitä vastoin kokevat homoseksin usein vastenmielisenä.

      Mutta jokaisellahan on oma mielipiteensä ja omat tuntemuksensa. Sitä kannattaa tehdä, mikä tuntuu hyvältä; ei kannata puristaa itseään samaan muottiin muiden kanssa.

      Sinänsä voin yhtyä (hehhehheh ;D) mielipiteeseesi, että en itsekään koe heteroseksissä minkäänlaista tunnetta. Ja jos koenkin, tunne kohdistuu yksinomaa miehiin. Omassa tapauksessani lähinnä poikiin; en pidä yli kolmekymppisiä miehiä seksuaalisesti kiihottavina.

      Itse olen aina tavannut ajatella, että on tavallaan söpöä, kun kaksi teini-ikäistä poikaa harrastaa keskenään seksiä. Tämä saattaa olla oma persoonallinen (ja pervo :D) mielipiteeni - ja onkin - mutta luulisin, etten ole yksin ajatusteni kanssa.

      Olisi tosiaan mukava saada lisää kommentteja tähän topiciin. Pistäkäähän tulemaan! ;DDDDDD

    • -20v.-

      "Itse olen aina tavannut ajatella, että on tavallaan söpöä, kun kaksi teini-ikäistä poikaa harrastaa keskenään seksiä. Tämä saattaa olla oma persoonallinen (ja pervo :D) mielipiteeni - ja onkin - mutta luulisin, etten ole yksin ajatusteni kanssa."

      Et todellakaan!!! Teini-ikäisillä nuoruuden tuomaa charmia ;) sekä elämä edessä, itsekin vieroksun yli kolmekymppisten puuhailuja. Niin se vain on... Nyt loppui ajatuksen kulku mutta eiköhän joku keksi jotain fiksumpaakin sanottavaa, toivottavasti!

      Mitä tulee itse tämän ketjun aloitukseen ja puheenaiheeseen, olen siihen väärä henkilö vastaamaan: olen nainen, Hih..

      • Sudden Depth

        Tosiaan, siinä on ''sitä jotain''...

        Nuoruuden innolla, eikös? ;D


    • Vanhempi mies.

      Minua myös kiinnostaa ja kiihottaa katsella poikien touhuilua, olen saanut kokeilla erään nuorenmiehen kanssa miesten välistä seksiä. Olen tosi kiimassa, kun hän tulee luokseni ja saan riisua hänet alastomaksi. Myös tuo nuorimies on erittäin kiihottunut ja hänen kullinsa tekee upean teltan hänen housuihinsa, ennen kuin saan ne riisuttua häneltä pois. Seurustelin aiemmin useamman naisen kanssa, joiden kanssa harrastimme myös seksiä. Mutta nyt vanhempana juuri nuoret miehet, kiihottavat erityisen paljon ja seksi elämäni on saanut uutta potkua.

    • Tykkäänpojista

      Sudden Depth Hei jaan joitain mielipiteistäsi: Vaikka olen tyttö aina olen ollut eri aaltopituuksilla.. miehenikin pitää minua suloisena homopoikanaan vaikka olen tyttö! KIVAA JUTELLA JA SITÄPAITSI TYKKÄÄN JUTUISTASI.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vuonna 2026 jää entistä vähemmän rahaa käteen palkansaajille

      Työttömyysvakuutusmaksu nousee 0,3 prosenttia. Työeläkemaksu nousee 7,15 prosentista 7,3 prosenttiin. Työmarkkinajärjest
      Maailman menoa
      116
      7133
    2. Suomen kansa puhunut: Purra huonoimpia ministereitä

      Kouluarvosanalla 6–, eli samaa tasoa mitä Purran oikeakin koulutodistus. Epäpätevyys on tullut huomattua Suomen talouden
      Maailman menoa
      494
      5271
    3. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      146
      3240
    4. Joulun ruokajonoissa entistä enemmän avuntarvitsijoita - Mitä ajatuksia tämä herättää?

      Räppärit Mikael Gabriel, VilleGalle ja Jare Brand jakoivat ruokaa ja pehmeitäkin paketteja vähävaraisille jouluaattoa ed
      Maailman menoa
      215
      2621
    5. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      38
      2307
    6. Pituuden mittaaminen

      Ihmisen pituuden mittaaminen ja puolikkaat senttimetrit. Kuuluuko ne puolikkaatkin sentit tai millit teistä ilmoittaa m
      Sinkut
      43
      1272
    7. En tiedä enää

      Pitäiskö mun koittaa vältellä sua vai mitä? Oon välillä ollut hieman mustasukkainen, myönnän. En ymmärrä miksi en saa su
      Ikävä
      77
      1232
    8. Varsinainen vetonaula tämä Pyhäjärven keskustelupalsta

      Lisää kummasti muuttohaluja, kun lukee tätä foorumia. Tosin väärään suuntaan. Marraskuuhun mennessä tämä vähäinenkin vä
      Pyhäjärvi
      68
      1168
    9. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      11
      1159
    10. Mitäköhän vuosi

      2026 tuo tullessaan?
      Ikävä
      111
      1133
    Aihe